השמלה בגללה גורשה הנערה מנשף בית הספר

צעירה הגיעה לנשף בית הספר בשמלה חגיגית - אך נדרשה לנטוש רק בגלל שלטענת בית הספר כתפיה היו חשופות טיפה מעבר למקובל. האם ההמומה מסרבת לתת לעניין לעבור בשתיקה

מערכת וואלה! חדשות
השמלה הפרובוקטיבית. מה בדיוק לא בסדר בה? (צילום: צילום מסך, טוויטר)

כשגבי פינלייסון בת ה-16 מהיילנד, יוטה, בחרה שמלה לנשף בית הספר, היא דאגה להקפיד על לבוש התואם את קוד הלבוש הנהוג בבית ספרה - ולמרות זאת כמעט גורשה מהנשף - רק כי כתפיה היו חשופות טיפה יותר מהמקובל, לפחות כך טוען בית הספר.

הצעירה שינתה מבעוד מועד את שמלתה, דאגה להאריך אותה ולהסתיר עד כמה שניתן את האזורים המוצנעים. כשהגיעה לנשף והחלה לרקוד - היא התבקשה על ידי המורים לכסות את עצמה ולא - תאלץ ללכת הביתה.

טוב לדעת (מקודם)

התקף לב: איך מונעים ומה עושים במקרה והוא מופיע

לכתבה המלאה

צפו בגבי ואמה מספרות על התקרית

הצעירה ואמה נותרו המומות ולמרות שלא עוררו פרובוקציות באותו ערב - מסרבות היום לעבור על כך בשתיקה. "איך הגענו למצב כזה שלחשוף כתפיים זה דבר פרובוקטיבי?", תהתה האם קאתי קימבל, בראיון לערוץ הטלוויזיה המקומי KUTV.

לטענתה של פינלייסון, לבית הספר לא הייתה סיבה להביך אותה כך - שכן היא דאגה מראש ששמלתה תעמוד בדרישות קפדניות. "העברתי את שאר הערב עם מעיל וזה לא היה קל. המשכתי לרקוד כי ציפיתי לערב הזה המון ולא רציתי שייהרס, אבל הרגשתי נבוכה ומבוישת", היא סיפרה, "היה לי קשה כי זה היה הלילה שבו הייתי צריכה להרגיש יפה ומיוחדת - ובמקום זה הרגשתי פגועה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully