הצעירה שטוענת שיש לה 3 שדיים נעצרה

ג'סמין טרידוויל, שהתפרסמה לאחר שהציגה לראווה את הניתוח הפלסטי שעברה לטענתה - השתלת שד שלישי - חזרה לכותרות והפעם בגלל מעצרה על נהיגה בשכרות. לכו תסמכו על בחורה עם 3 שדיים

מערכת וואלה! חדשות
צילום: סרטון חובבים שהועלה לרשת, עריכה: מתן חדד

צעירה בת 21 הפכה ללהיט ברשת לאחר שהציגה לראווה שד שלישי - אותו הוסיפה לדבריה בניתוח פלסטי מורכב. אחרי שרבים לא האמינו לה, היא חוזרת לעורר מחלוקת בתמונות חדשות מתא המעצר - ששוב לא מצליחות לשים סוף לדיון הבלתי פוסק בדבר אמינות החזה השלישי שלה.

אלישה ג'סמין הסלר, המכנה עצמה "ג'סמין טרידוויל", טוענת כי הוציאה על ניתוח השתלת שד שלישי 20,000 דולרים שחסכה במשך שנתיים. לטענתה, היא עשתה זאת כדי להפוך ללא אטרקטיבית במטרה להרחיק ממנה גברים שעד היום ניצלו אותה. אולם אחרי שהתפרסמו ראיונות איתה בכלי תקשורת רבים, התברר כי בשדה התעופה של טמפה, פלורידה, נכתב דו"ח לפיו ג'סמין דיווחה על גניבת מזוודה כשבה תותבת פלסטית של חזה נשי עם שלושה שדיים. המזדווה נמצאה והוחזרה לג'סמין שעות ספורות לאחר מכן. על אף פרסום הדו"ח, המשיכה ג'סמין לטעון שיש לה שלושה שדיים.

בשני האחרון ג'סמין חזרה לכותרות כשנעצרה על נהיגה בשכרות. תמונה של הסלר (עם איפור מרוח) מהמעצר פורסמה ברשת – אך עדיין לא סיפקה הוכחה לקיום הנכס השלישי והמפוקפק.

עוד בוואלה!

"לא רציתי לטפל בבעיות, אבל היום יש לי עבודה": העמותה שעושה שינוי

לכתבה המלאה
אלישה ג'סמין הסלר במעצר (צילום: HILLSBOROUGH COUNTY SHERIFF’S OFFICE)

על פי ד"וח בית הכלא המחוזי בהילסבורו, נמצא כי רמת האלכוהול בדמה היה גדול מ-0.15% - כשהרמה המינימלית האסורה לנהיגה בפלורידה עבור בני 21 ומעלה עומד על 0.8%. עוד מתברר כי זה לא מעצרה הראשון של גברת השד השלישי. בשנת 2013 היא נעצרה על שימוש לרעה במידע סודי, ושנה לאחר מכן צעיר בן 18 האשים אותה בהתעללות כשלטענתו כלאה אותו בביתה והפכה אותו לעבד שלה.

בבקשה שמישהו יאשפז אותה כבר.

תמונתה מהמעצר הקודם (צילום: HILLSBOROUGH COUNTY SHERIFF’S OFFICE)

עוד בנושא

האימה: כך נראית האישה בעלת החזה המזויף הגדול בעולם
המיתוסים המופרכים על ניתוחי הגדלת חזה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully