מישהו אמר חורף? מגמת ההתחממות מהימים האחרונים צפויה להימשך היום (שישי) ובסוף השבוע, כשייעשה חם מהממוצע בעונה. אמנם השמיים צפויים להיות מעוננים, אך מדובר בעננות בגובה רב, שלא תמנע מהטמפרטורות במרכז ובדרום להאמיר עד ל-25 מעלות במהלך היום. בצפון ינשבו רוחות מזרחיות.
הטמפרטורות החזויות להיום ולהלילה: בגולן צפויות 19 מעלות במהלך היום, ו-11 בלילה, באצבע הגליל מ-16 מעלות ביום עד-13 בלילה, בחיפה מ-20 מעלות ביום ועד ל-14 בלילה, בתל אביב 24 מעלות ביום ו-12 בלבד בלילה, בירושלים יעלו הטמפרטורות עד ל-21 ביום, וירדו ל-14 בלילה, בבאר שבע יורגשו 25 מעלות ביום ו-10 בלילה, ובאילת, כרגיל, חם: 27 מעלות ביום, ו-12 בלבד בלילה.
מזג האוויר החמים יורגש גם מחר, אף שיהיה מעונן חלקית, וכך גם ביום ראשון. ביום שני כבר תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות, לצד עלייה בלחות. בדרום הארץ ובמזרחה אף ייתכן גשם מקומי.
לכו לים, צאו לטייל: מזג האוויר בסוף השבוע - חם מהרגיל
23.1.2015 / 8:27