פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המצלמה אבדה בים - ונמצאה שנה לאחר מכן ללא פגע

   מצלמה ששקעה בים נמצאה בשלמותה שנה לאחר מכן על ידי צוללן. שאיתר בפייסבוק את הצלמת. סוף סוף תוכל אמילי דימלו לצפות בתמונות מהטיול שלה

   אמילי עושה סלפי עם החברות רגע לפני שאיבדה את המצלמה בים (מערכת וואלה! NEWS , אמילי דימלו)
   הסלפי ששרד 365 ימים באוקיינוס (קרדיט: אמילי דימלו)

   אמילי דימלו, תלמידה מקנדה, יצאה לפני כשנה עם חברותיה לנופש בעיר וורדרו שבקובה, וביום השלישי של הטיול - כשהצטלמה עם חברותיה בים - גל גדול פגע בה והפיל את המצלמה למים.

   "הצטלמתי עם חברות שלי בים כשגל גדול פגע בי והפיל את המצלמה מהיד שלי", סיפרה אמילי בת ה-21 לחדשות Daily Mail, "חיפשנו אותה במשך 20 דקות, במים ובחוף. היינו בטוחים שהיא אבדה בים". אולם כאן לא מסתיים הסיפור - שנה לאחר מכן, פנה אליה בחור בשם רובן אורקיזה בפייסבוק בטענה שהוא מצא את המצלמה שלה ולהפתעתה - התמונות שלה שרדו את ההרפתקה הארוכה באוקיינוס.

   המצלמה עם התמונות האבודות נמצאה אחרי שנה (מערכת וואלה! NEWS , אמילי דימלו)
   אמילי סוף סוף יכולה לצפות בתמונות שלה (קרדיט: אמילי דימלו)

   "היי אמילי. אני יודע שהיית במדינה שלי ב-2012 כי מצאתי את המצלמה שלך בים", כתב לה רובן, צוללן מקצועי, בהודעה בפייסבוק, "הוסיפי אותי לרשימת החברים שלך כדי שאוכל לשלוח לך את התמונות". אמילי הופתעה לקבל את ההודעה ומיהרה לספר להוריה, "הייתי בהלם. אני חושבת שזה סיפור מדהים. זה באמת נראה כמו קטע מסרט".

   אמילי מודה לרובן על הזמן והמאמץ שהקדיש בחיפוש אחריה, "יש אנשים מדהימים בעולם כמו רובן, שעשה בשבילי המון. לקח לו זמן לחפש אותי ולשלוח לי את התמונות. זה לא מובן מאליו".

   אמילי וחברתה הטובה רגע לפני שהגל פגע בה (מערכת וואלה! NEWS , אמילי דימלו)
   עוד יעשו על זה סרט (קרדיט: אמילי דימלו))