פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סטודנטים ערבים בתל אביב: "מחבלים מתאבדים - לוחמי התנגדות"

   תאים ערביים באוניברסיטה דחו את ההפגנה "לזכר השהידים" מחשש לאלימות וטענו כי לא התכוונו לתמוך בפיגוע בירושלים: "שהיד הוא לא מחבל וטרוריסט, זה מי שנרצח בידי צה"ל". עשרות פעילי ימין מחו: "זו הסתה". מתוך המהדורה

   סטודנטים ערבים בתל אביב: "מחבלים מתאבדים - לוחמי התנגדות"

   עוד במהדורה:

   ראש עיריית אשקלון הורה להפסיק עבודת ערבים בעיר - שרת המשפטים פנתה ליועץ המשפטי לממשלה: אמנם חלק מהתושבים תומכים בהחלטתו של איתמר שמעוני להפסיק את עבודתם של פועלים ערבים באתרי בנייה הנמצאים בקרבת גני ילדים, אבל ראשי המערכת הפוליטית מיהרו לגנות אותה. ראש הממשלה נתניהו התייחס ואמר ש"אין מקום לאפליה נגד ערביי ישראל". שר הכלכלה נפתלי בנט וחברות הכנסת מירי רגב ושולי מועלם גינו גם הן. שרת המשפטים ציפי לבני הוסיפה לגינויים ופנתה ליועץ המשפטי לממשלה לבדיקת חוקיות המהלך. ממשרד המשפטים נמסר שאם יימצא שההוראה לא חוקית מבחינה מנהלית היא תבוטל, ואם היא תימצא לא חוקית בפן הפלילי - ראש העיר אף יועמד לדין.

   מה מסתתר מתחת לחזות הצנועה? מסתבר שגם מתחת לבגדים החסודים ביותר נשים עדיין רוצות להרגיש סקסיות. כתבת וואלה! נועה הרשקוביץ ביקרה בחנות הלבשה תחתונה המיועדת לנשים חרדיות וגילתה בין כותנות ההנקה וחליפות השחייה גם כמה פריטים מפתיעים - מתחתוני תחרה מנומרים ועד בגדי גוף מעור.

   איש השבוע: אין אחד או אחת שלא שמעו עליו, גם אם הם לא מאמינים בו (או בה), אבל מה שבטוח - השבוע הוא הוכיח שהוא מלך התזמון. ברגע אולי הכי מתעלה רוחנית של התפילה, תוך כדי הצעידה אחורה וההשתחוויה לצדדים - בום בום. הפעם אין לנו מה להעניק, כי בכל זאת יש לו כבר הכול, אז המהדורה החליטה לא לעשות לו חשבונות ולא לשאול איפה הוא היה ביום שלישי בשבע בבוקר. עברנו את פרעה - נעבור גם את זה.

   התחזית: סוף שבוע באווירה חורפית - שישי, ירידה בטמפרטורות וגשם לפרקים ובשבת עוד התקררות וגשום. הטמפרטורות יהיו נמוכות מהרגיל בעונה ויש חשש לשיטפונות והצפות במקומות המועדים.