חצי נובמבר בלילה: משקעים של שבועיים ירדו ביממה

המשחק מול בוסניה: חברים, חפרתם

"נגמרו התירוצים", ו"הזדמנות נדירה לעשות את זה". כמה פעמים שמעתם את זה בקשר לנבחרת ישראל בכדורגל - ושום דבר לא קרה? מתוך המהדורה

המהדורה
16/11/2014
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

גשם כבד ירד בכל חלקי הארץ: שני פצועים ממכת ברק, הצפות ופקקים - אלה רק חלק מנזקים שהתרחשו במהלך היממה האחרונה כתוצאה מהגשם. ההצפות הביאו לחסימת נתיבים באיילון וכן לקריסת תשתיות באזור המרכז, וליד המרכז הטכנולוגיה בחולון נפער בור באדמה שגרם לקריסת המדרכה ולתחנת האוטובוס שעליו. כמות המשקעים שנמדדה עד כה שווה למחצית מכמות המשקעים שיורדים בממוצע בחודש נובמבר. המערכת הגשומה תימשך לאורך היום ותפוג לחלוטין עד שעות אחר הצהריים מחר. לאחר מכן צפוי המשך שבוע שמשי, עם התחממות הדרגתית עד סוף השבוע.

דאעש עורפים ראש למערבי נוסף: פיטר קאסיג, השבוי המערבי החמישי, חייל אמריקאי שלחם בעבר בעיראק, התאסלם ושינה את שמו, הוצא להורג. בסרטון שפורסם ארגון "המדינה האיסלאמית" מממשים את האיום שלהם ומציגים לראווה את ראשו הכרות של קאסיג. בהמשך הסרטון נראית קבוצה גדולה של לוחמי דאעש, חמושים בסכיני קומנדו, מובילים עשרות שבויים סורים למותם - בעריפת ראשים המונית.

הצעת חוק חדשה תשים סוף לסימוס בהליכה? ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה היום הצעת חוק, שתעלה לקריאה טרומית כבר בשבוע הבא, האוסרת על כתיבת סמס, שימוש בטלפון או שמיעת מוזיקה במעבר החצייה. את הצעת החוק, שנועדה למנוע "תאונות טלפון", יזם ח"כ חמד עמאר המכהן גם יו"ר השדולה לבטיחות בדרכים בכנסת. גם בעולם מנסים להתמודד עם "תאונות הטלפון", אבל לא בכל המדינות פונים לחקיקה - בחלק מהמדינות בחרו להדביק שלטי אזהרה על הרצפה או לפתוח נתיב הליכה מיוחד למשתמשים בסלולר.

צפו במהדורה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully