חצי נובמבר בלילה: משקעים של שבועיים ירדו ביממה

הצעת החוק החדשה: אם הולכים - לא מסמסים

ועדת שרים לחקיקה אישרה היום הצעת חוק חדשה לפיה ייאסר השימוש בטלפון הנייד במהלך חציית הכביש. ישראל לא תהיה המדינה הראשונה שמנסה להתמודד עם "תאונות טלפון", אבל לא כל המדינות עושות את זה בעזרת חקיקה. מתוך המהדורה

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

גשם כבד ירד בכל חלקי הארץ: שני פצועים ממכת ברק, הצפות ופקקים - אלה רק חלק מנזקים שהתרחשו במהלך היממה האחרונה כתוצאה מהגשם. ההצפות הביאו לחסימת נתיבים באיילון וכן לקריסת תשתיות באזור המרכז, וליד המרכז הטכנולוגיה בחולון נפער בור באדמה שגרם לקריסת המדרכה ולתחנת האוטובוס שעליו. כמות המשקעים שנמדדה עד כה שווה למחצית מכמות המשקעים שיורדים בממוצע בחודש נובמבר. המערכת הגשומה תימשך לאורך היום ותפוג לחלוטין עד שעות אחר הצהריים מחר. לאחר מכן צפוי המשך שבוע שמשי, עם התחממות הדרגתית עד סוף השבוע.

דאעש עורפים ראש למערבי נוסף: פיטר קאסיג, השבוי המערבי החמישי, חייל אמריקאי שלחם בעבר בעיראק, התאסלם ושינה את שמו, הוצא להורג. בסרטון שפורסם ארגון "המדינה האיסלאמית" מממשים את האיום שלהם ומציגים לראווה את ראשו הכרות של קאסיג. בהמשך הסרטון נראית קבוצה גדולה של לוחמי דאעש, חמושים בסכיני קומנדו, מובילים עשרות שבויים סורים למותם - בעריפת ראשים המונית.

דעת יחיד: "משחק חשוב מול בוסניה? נמאס לשמוע ש'הפעם יש לנו סיכוי'": "נגמרו התירוצים", "היריבה מגיעה בכושר לא טוב", ו"זו הזדמנות נדירה לעשות את זה". כמה פעמים כבר קראתם בדיוק את הכותרות האלה על נבחרת ישראל בכדורגל לאורך השנים - ושום דבר לא קרה? זה לא מפריע כלל לתקשורת הספורט הישראלית ולאוהדי הכדורגל הנמהרים לנהוג בצורה דומה גם לקראת המשחק הערב במוקדמות היורו. אולי פעם אחת נתרגש ונתלהב אחרי הישג משמעותי ולא לפניו? הילה קובו על הסיקור התקשורתי לקראת המשחק הערב במוקדמות היורו.

צפו במהדורה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully