מטען חבלה אותר ונוטרל בחצר בניין בבת ים; "נמנע הרס רב"

המטען, שהורכב מלבנת חבלה תקנית, התגלה בחצר הבניין על ידי בלשי משטרה שהגיעו לערוך חיפוש בביתו של אחד הדיירים. מאות תושבים פונו עד לנטרולו בתום כשעתיים של עבודה. דייר הבניין, המוכר למשטרה, נעצר

  • מטעני חבלה
  • בת ים
צילום: דוד קורן, עריכה: טל רזניק

מטען חבלה רב עוצמה התגלה היום בצהריים (חמישי) בחצר בניין ברחוב משה סנה בבת ים. מאות דיירי הבניין פונו עד אשר חבלני המשטרה נטרל את המטען והם הורשו לשוב לבתיהם. צעיר המתגורר בבניין, בן 27 המוכר למשטרה, נעצר בחשד להחזקת המטען והטמנתו בחצר. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

עוד בתחום המשפט ופלילים:
נעצר "מהנדס" מטעני החבלה של העולם התחתון
איש עסקים המקורב לזקן ואולמרט נמצא ירוי בראשו ברכבו
הותר לפרסום: הנאשם ברצח נועה אייל – דניאל נחמני

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה
רובוט משטרתי מחוץ לבניין בבת ים, היום (צילום: ראובן קסטרו)

מטען החבלה, שהורכב מלבנת חבלה תקנית, אותר בשעות הצהריים על ידי בלשי ימ"ר תל אביב בפיקודו של ניצב-משנה גדי אשד. הבלשים הגיעו למקום על מנת לערוך חיפוש בביתו של הצעיר שנעצר. זאת, לאחר שביום שלישי פשטו הבלשים על ביתו של הצעיר, ששימש בעבר - על פי מידע מודיעיני - "מוציא לפועל" של אחד מארגוני הפשיעה במרכז הארץ, אך לא מצאו דבר. בימים האחרונים ריכזה המשטרה מאמצים רבים סביב הצעיר, המוגדר יעד של משטרת תל אביב בתחום עבירות הסמים והאלימות.

שוטר בזירה בבת ים, היום (צילום: ראובן קסטרו)

את המטען איתרו כלבי גישוש בחצר שבה נוהגים לשחק באופן קבוע ילדים קטנים. מרגע שאותר, הוזעקו למקום כוחות גדולים של משטרת תל אביב, צוותי כיבוי ואמבולנסים של מגן דוד אדום. לאחר כשעתיים של עבודה, הצליחו החבלנים לנטרלו. "אין ספק שאם המטען היה מתפוצץ הוא היה גורם להרס רב", אמר גורם במשטרת תל אביב.

לפניות לכתב אבי אשכנזי: aviash123@walla.co.il

שוטר בזירה (צילום: ראובן קסטרו)
(צילום: ראובן קסטרו)
(צילום: ראובן קסטרו)
(צילום: ראובן קסטרו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully