אחרי הקלטות והעדויות: מה הסיכוי של אולמרט להיחלץ מהרשעה?

מכה לנתניהו: חוק "ישראל היום" עבר בקריאה טרומית

הצעת חוק "ישראל היום" עברה ברוב של 43 מול 23. למרות ההצלחה שרושמים מתנגדי ישראל היום, כלל לא בטוח שהליך החקיקה יושלם. מתוך המהדורה

המהדורה
12/11/2014
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

האם ראש הממשלה לשעבר יצליח להיחלץ מהבוץ? "אולמרט הימר מול העיניים שלי בקזינו, הוא לימד אותי להמר" ו-"הוא היה האלוהים שלי, אבל למען הסר ספק - אלוהים יש רק אחד". גם העדות היום של שולה זקן במשפט טלנסקי המחודש סיפקה כותרות שמביכות את אהוד אולמרט, וגם היום - במשך שעות - ניסו סנגוריו של ראש הממשלה לשעבר לקעקע את אמינותה. פרופ' עמנואל גרוס, מומחה למשפט פלילי מאוניברסיטת חיפה אומר: "אני לא חושב שהוא יכול לספק הסברים שהם נוגדים גם את השכל הישר וגם את המשתמע באותן הקלטות". השופט בדימוס שלי טימן הוסיף ואמר: "הייתי מרשיע גם ללא ההקלטות הללו. אם היו שואלים אותי, וממה שאני שמעתי וראיתי, מצבו איננו טוב וזה הולך לקראת הרשעה".

חשד לתג מחיר ביהודה ושומרון: תושבי כפר אל-מורייר, הסמוך לרמאללה, זועמים על הצתת מסגד בכפר במהלך הלילה. המסגד ניזוק באופן חמור ועולה החשד שמדובר בפעולת תג מחיר, שכן לפני שלושה חודשים מסגד אחר הוצת בכפר הסמוך. כדי להימנע מהתחממות האזור הצבא והמנהל האזרחי נמנעו מאיסוף ראיות בכפר וכוחות הכיבוי של הרשות הפלסטינית עשו זאת והעבירו את הראיות לצה"ל. במקביל התפתחות בחקירה תקרית הירי בביתוניא: שוטר מג"ב נעצר בחשד שהרג צעיר באש לאחר שנמצאה התאמה בין נשקו ובין הקליע שהוצא מגופו של ההרוג.

היסטוריה: רכב חלל ראשון ינחת על כוכב שביט. מהחללית רוזטה שנעה בחלל כבר יותר מעשר שנים שוגר הבוקר רכב החלל "פילאה" לעבר כוכב שביט. הרכב צפוי לנחות בשעה שש הערב ולעשות היסטוריה. כל חובבי החלל בעולם מחזיקים אצבעות להצלחת המשימה. אם יצליח הרכב לנחות בשלום הממצאים שיביא מהכוכב עשויים לגלות פרטים רבים על היווצרות כדור הארץ והאדם.

תחזית: הלילה מעונן חלקית, מחר ללא שינוי של ממש בטמפרטורות.

צפו במהדורה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully