פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חניבעל עדיין חי: גבר רצח ואכל צעירה שפגש בבית מלון

   בריטניה סוערת לאחר שגבר בן 34 שהשתחרר לאחרונה מבית הסוהר נתפס בחדר מלון כשהוא אוכל את פניה של צעירה שהכיר במקום. הוא נהרג ע"י שוטרים באקדח טייזר

   מתיו ווילימאס שאכל למוות צעירה בבריטניה (צילום מסך , דיילי מייל)
   לא הסכים להפסיק לאכול את פניה של הבחורה, שכבר מתה מפצעיה (צילום מסך: דיילי מייל)

   הממלכה המאוחדת נסערת בימים האחרונים לאחר מקרה מחריד של קניבליזם בווילס. מת'יו וויליאמס, גבר בן 34 שהשתחרר לפני שבועיים ממאסר, נתפס בבית מלון כשהוא אוכל את פניה של קארי יימן, צעירה בת 22 שהכיר במקום. עובדי המלון הם אלה שתפסו את הקניבל בפעולה, והזעיקו את המשטרה. השוטרים שהגיעו למקום חישמלו את וויליאמס בעזרת אקדח טייזר, לאחר שלא הסכים להפסיק לאכול את פניה של הבחורה, שכבר מתה מפצעיה.

   מכות החשמל היו קטלניות, והקניבל מת זמן קצת לאחר מכן. לדברי השוטרים הוא נפל על הרצפה ונעצר, אך כעבור כמה דקות הוא הפסיק להגיב לסביבה ומת. וויליאמס ריצה שנתיים וחצי מאסר לאחר שתקף את בת הזוג שלו. הוא לן בבית המלון שם הכיר את הקורבן שלו, והזמין אותה למשקה. לאחר מכן הזמין אותה לחדרו, שם אכל את גלגל העין שלה וחצי מפניה.

   קרי יימן שנאכלה למוות בבריטניה (צילום מסך , דיילי מייל)
   אכל את גלגל העין שלה וחצי מפניה. קרי יימן

   שוטר שהגיע לזירה סיפר על מה שראה: "הגענו למקום. הבחורה שכבה פצועה והיה ברור שהיא מתה. וויליאמס חושמל ונעצר, וזמן קצר לאחר מכן הפסיק להגיב. פראמדיקים שהיו במקום ניסו לטפל בו, אבל לא נותר מה לעשות חוץ מלקבוע את מותו".