וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איש השבוע

30.10.2014 / 16:38

נועזותו זעזעה את בריטניה - ואת בית המשפט האירופי. מיהו הגבר עם הביצים שהמהדורה מורידה בפניו את הכובע (אבל רק את הכובע?) מתוך המהדורה

מערכת וואלה

עוד במהדורה:

"צעקתי לא, לא, לא": שי מלכה, חבר של יהודה גליק שנכח לידו בעת שנורה, בעדות לוואלה! חדשות: "בשניה אחת קלטתי מה קורה. ואז הוא פונה ליהודה במבטא ערבי כבד ואומר לו: "אני מאוד מצטער, אני חייב לעשות את זה. אתה פגעת בי". וגם: כתבנו יקי אדמקר מביא את התמונות מהמסלול שעשו גליק והמתנקש, מועתז חיג'אזי, בדקות שקדמו לניסיון החיסול, שאירע אתמול בלילה בסיומו של כנס במרכז מורשת בגין בירושלים.

למה אסור ליהודים להתפלל בהר הבית? מאז מלחמת ששת הימים יהודים היו מנועים מתפילה בהר הבית ויכולים לבקר באתר הקדוש רק כתיירים. ארנון סגל, עיתונאי וחבר קרוב של יהודה גליק, מספר לוואלה! חדשות למה גליק והוא נאבקים בשביל לשנות את ההסדר הזה: "היה פה שיתוף פעולה לא קדוש בין כמה רשויות".

דוד המלך כוכב עליון: כריסטיאן בייל כבר מככב בסרט חדש של רידלי סקוט על משה רבנו, אבל הוליווד לא נחה והחלה לעמול על סרט חדש בכיכובו של מנהיג יהודי תנ"כי לא פחות מוכר - דוד המלך. שני אולפנים הודיעו השבוע על רצונם להפיק סרט המציג את חייו של המלך הג'ינג'י, ונותר רק לחכות ולראות איזה מי הכוכב שיזכה להיכנס לנעליו.

התחזית: החורף חוזר בגדול. כבר מהיום ולאורך כל סוף השבוע צפוי להיות גשום מאוד, מהצפון ועד הנגב.

צפו במהדורה המלאה

1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully