ההידרדרות ביחסי ישראל-ארה"ב – התרחישים המסוכנים לישראל

מעיכוב בסיוע צבאי, דרך היעדר תמיכה במועצת הביטחון ועד התקרבות לאיראן - לארצות הברית יש דרכים רבות ומגוונות לפגוע בישראל אם ימשיך המשבר בין שתי המדינות להעמיק

המהדורה
29/10/2014
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

אחרי 16 שנה - פריצת דרך משמעותית ברצח נועה אייל ז"ל: ב-1998 המדינה הזדעזעה כאשר גופתה של הנערה בת ה-17, שיצאה לבילוי עם חבר ולא שבה לביתה, התגלתה ביער רמות בירושלים. במשך 16 שנים תיק החקירה נשאר פתוח, אך היום הותר לפרסום שבזכות טכנולוגיות חדישות ישנה התפתחות דרמטית בחקירה. החוקרים בטוחים שהם קרובים לפענוח: "מה שיש בידינו כרגע מוצק". המשפחת של אייל מגיבה לדיווח: "המשפחה נסערת ונרגשת מאוד. מבקשים לחזק את ידי המשטרה ומבקשים מהתקשורת לתת למשטרה לעשות עבודתה ביסודיות כדי שהצדק ייצא לאור".

איך היהדות מתייחסת למפץ הגדול? האפיפיור פרנסיסקוס, מנהיג הכנסייה הקתולית, הפתיע את העולם הנוצרי שוב לאחר שאמר אתמול שהתיאוריות המדעיות המסבירות את היווצרות העולם והאדם - המפץ הגדול והאבולוציה - לא סותרות את כתבי הקודש. היהדות לעומת זאת כבר הכירה באפשרות שהמדע והדת הולכים זה בצד זה ושהתיאוריות שהיו שנויות במחלוקת לא מערערות את האמונה היהודית. הרב ד"ר מיכאל אברהם: "המסורת שלנו הרבה יותר פתוחה לקבל ממצאים שונים, כבר מזמן הרמב"ם".

שיפוץ פנים - רנה זלווגר מציעה בית למכירה: הכוכבת עוררה סערה בשבוע שעבר אחרי שהראתה לעולם פרצוף חדש ובלבלה את צלמי הפפרצי. האירוע העלה את קרנה של זלווגר, שניסתה למכור באוגוסט האחרון בית יוקרתי שלא זכה כמעט להתעניינות, אך השבוע, כשהציעה למכירה בית נוסף בהמפטונס, תשומת הלב לא איחרה לבוא.

התחזית: הלילה מעונן חלקית, מחר ימשיך להתקרר, וייתכן גשם מקומי בצפון ובמישור החוף.

  • אובמה
  • ארה"ב
  • קונגרס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully