ביקורת על חוק הפונדקאות: "שוויון על הנייר בלבד"

הנשיא ריבלין בביקור ממלכתי ראשון בחו"ל: שליחנו מדווח

ראובן ריבלין יצא היום לביקור רשמי ראשון בחו"ל כנשיא המדינה וטס עם פמלייתו לפולין כדי להשתתף בחניכת תערוכה חדשה במוזיאון יהדות פולין בוורשה. מתוך המהדורה

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

חוק הפונדקאות - בשורה מהפכנית או אחיזת עיניים? החוק, שעבר אתמול בקריאה ראשונה בכנסת, היה אמור "לעשות היסטוריה" עבור זוגות גייז ורווקים ורווקות שמבקשים להיות הורים, אבל מומחים להליך מצביעים על פגמים בו. אמנם החוק פותח בפני זוגות חד מיניים את האפשרות לפנות לפונדקאות בארץ, בניגוד לעבר, אבל הוא לא מלווה בשום רפורמה שמגדילה את היצע הפונדקאיות ואף חוסם את אפשרויות הפונדקאות בחו"ל. עו"ד ויקטוריה גלפנד: "תיקון החוק ייצור מצב בשטח שבו, באופן שיוויוני, לכולם יהיה כמעט בלתי אפשרי להשתמש בשירותי פונדקאיות".

גואל רצון ירצה 30 שנה בכלא: פרשת גואל רצון, שהורשע בעבירות מין, הגיעה היום לסיומה לאחר שבית המשפט המחוזי בתל אביב גזר עליו עונש מאסר כבד. בפרקליטות מחוז תל אביב הביעו שמחה על ההחלטה ואמרו: "העונש שבית המשפט הטיל עומד במה סברנו, הוא עונש ראוי לחומרה של מה שהתרחש בקבוצה". לעומת זאת, בנו של גואל, יגאל, מחה נגד העונש החמור. כשנשאל אם ימשיך את דרכו של אביו אמר: "ימים יגידו, אני רק בתחילת הדרך".

מה עובר על השיער של לפיד? אחרי שהופיע עם זקן חדש לאחרונה, שר האוצר יאיר לפיד נצפה ביום הראשון של מושב החורף בכנסת עם שיער לבן מתמיד והעלה את השאלה האם הוא צבע את שיערו. בניגוד לפוליטיקאים גברים אחרים ששינו פריזורה, הרימו עפעפיים או צבעו את שיערם - לפיד דווקא מפתיע עם מראה מבוגר יותר.

התחזית: הלילה מעונן וקריר. מחר יתקרר מעט ויש סיכוי לגשם מקומי בצפון ובמישור החוף.

צפו במהדורה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully