פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו בנער מודה: רצחתי את אמי ושכבתי עם גופתה

   "אפשר להגיד שאיבדתי את הבתולים שלי עם גופה", כך, מבלי להניד עפעף, סיפר נער בן 18 לחוקרי המשטרה לאחר שרצח את אימו עם פטיש. שנשאל מדוע עשה זאת ענה: "אני פשוט אדם מגעיל"

   צפו בנער מודה: רצחתי את אמי ושכבתי עם גופתה

   קווין דייוויס, בן 18 מטקסס, נידון בסוף השבוע למאסר עולם לאחר שהודה ברצח אימו, קימברלי היל. הוא העניק ראיון מצמרר למשטרה לאחר המעשה וסיפר לבלשים כי בתחילה ניסה לחנוק את אימו עם כבל חשמלי, אולם כשהיא התחילה לצרוח הוא היכה אותה למוות עם פטיש. לאחר מכן שכב עם גופתה ותכנן לרצוח גם את אחותו, אך התחרט והסגיר את עצמו למשטרה.

   פסיכולוג ששוחח עם הרוצח סיפר לבית המשפט כיצד הוא תיאר את הרצח: "הוא השתמש בפטיש כדי להרוג את אמא שלו והגולגולת שלה נפתחה לגמרי. הוא רצה להיות בטוח שהיא מתה ולכן דחף את ידו לתוכה ו'ערבב את המוח', ואפילו השתמש בסכין כדי לעשות את זה. לאחר מכן הוא אמר לי שהוא גם טעם את המוח".

   הפסיכולוג המשיך וסיפר כי דייוויס הודה באוזניו כי יש לו פנטזיות על סקס עם גופות ובחקירת המשטרה הוא אף הודה כי ביצע את זממו עם גופת אימו. כאשר החוקר שואל אותו האם זו הייתה הפעם הראשונה בה קיים יחסי מין הוא עונה לו: " כן, בהחלט. איבדתי את הבתולין שלי עם גופה".

   קווין לואיס שרצח את אימו ושכב עם גופתה (צילום מסך , משטרת טקסס)
   "יא לא עשתה שום דבר. אני אפילו די אוהב אותה"

   כשנשאל מדוע רצח את אימו ענה:"היא לא עשתה שום דבר. אני אפילו די אוהב אותה. אני פשוט אדם מגעיל ונורא". החוקר ניסה לברר האם לדעתו הוא סובל מבעיה נפשית אולם דייוויס הבהיר: "לא". גם החוקרים והפסיכולוגים ששוחחו איתו הבהירו כי לא מדובר במקרה של מחלה נפשית כלשהי וכי הוא מודע לחלוטין למעשיו.

   הוא הודה כי תכנן בתחילה לרצוח גם את אחותו, אולם חזר בו "הספיק לי. טעמתי את טעם הרצח וזה נראה לי קצת מוגזם". למרות זאת, בחקירה הודה כי אם יתאפשר לו הוא ירצח שוב. למושבעים לקח פחות משעה כדי להרשיע אותו ברצח, אך למרות שבטקסס ניתן להוציא להרוג רוצחים, הוא נידון רק למאסר עולם, כיוון שהרצח אינו כזה שמאפשר הוצאה להורג של הרוצח.