פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המפורסמות הערומות נגד גוגל: יצליחו בתביעת הענק?

   סלבריטאיות מאיימות לתבוע את גוגל במאה מיליון דולר לאחר שגילו שלמרות בקשתן עדיין ניתן למצוא את תמונותיהן בחיפוש פשוט. מה הסיכוי שהתמונות יוסרו ושהן יפוצו? מתוך המהדורה

   המפורסמות הערומות נגד גוגל: יצליחו בתביעת הענק?

   עוד במהדורה:

   מעזה ועד הפיליפינים נשבעים אמונים לדאעש: בעוד הקואליציה האמריקנית נגד דאעש מתחזקת ומדינות נוס פות מצטרפות למאבק, גם התמיכה בארגון המדינה האסלאמית הולכת ומתרחבת בקרב ארגוני הטרור הג'יאהדיסטים. מתחילת 2014 עוד ועוד ארגוני טרור נשבעים אמונים לדאעש, לשרת את מטרותיו ולהגן על האינטרסים שלו. פרשננו לענייני ערבים, אבי יששכרוף, מסביר איך דאעש גנב לאל קאעידה את הבכורה כשם החם של ארגוני הטרור.

   משפחתו של מפקד סיירת צנחנים שנלחם על חייו מבקשת מהציבור להתפלל למענו: יותר מחודשיים אחרי שנפצע, חלה התדרדרות במצבו של רס"ן חגי בן ארי והוא אושפז בבית החולים בילינסון. משפחתו, שלא משה ממיטתו במהלך יום כיפור, קוראת לציבור להצטרף לתפילותיהם להחלמת בנם. בשבוע שעבר ריגש מח"ט הצנחנים את המשפחה כשהעניק לבן ארי, באופן סמלי, את תפקיד מפקד הסיירת.

   מתכוננים לסוכות: במקום לשלם מחיר מופקע למאכערים, אתר "נתינת לולב" מאפשר לקיים את מצוות החג ולקנות את ארבעת המינים במחיר מוזל - וההכנסות כולן תרומה. היוזמה מאפשרת לקונים לבחור עמותה חברתית שהם מעוניינים לתרום לה, והמתלבטים אף יכולים להחליט לחלק את ההכנסה שווה בין כולן.

   התחזית: עלייה קלה בטמפרטורות.

   צפו במהדורה המלאה