פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו: הומלס פרץ לבית השחקנית- היא נלכדה על הגג

   כאשר חסר בית לוקה בנפשו פלש לביתה של בחורה צעירה, היא לא איבדה את העשתונות אלא יצאה מהחלון והתקשרה למשטרה. מה קרה כשהוא צץ מאחוריה? צפו בתיעוד

   צפו: הומלס פרץ לבית השחקנית- היא נלכדה על הגג

   כנראה שזה הסיוט של כל בחורה שמתגוררת בגפה: חסר בית לוקה בנפשו פרץ לביתה של מלורה ריברה, שחקנית צעירה המתגוררת בלוס אנג'לס. ריברה לא איבדה את עשתונותיה כשנתקלה בפולש: היא זחלה מהחלון אל הגג, לא לפני שלקחה את הטלפון הנייד והתקשרה למשטרה.

   "בשניה שראיתי אותו בתוך הבית, ידעתי ששנינו לא נוכל להשאר שם. לא רציתי להתעמת איתו בשום צורה כי לא ידעתי מה היו הכוונות שלו כשהוא פרץ לדירה", סיפרה הצעירה המבוהלת. המשטרה הגיעה והקיפה את הבית, אך לפתע קרה משהו לא צפוי, והפורץ המפחיד הופיע על הגג, ממש מאחורי מלורה, שחקנית שהופיעה בתפקיד משנה בסרט של ויטני יוסטון "ספארקל".

   מלורה ריברה מסתתרת על גג בזמן שגבר זר פלש לביתה (צילום מסך , יוטיוב)
   מפחיד! (קרדיט: צילום מסך יוטיוב)

   "הפחד הכי גדול שלי היה שהוא ייבהל מהמשטרה, ויגיע להתחבא ממש לידי", סיפרה מלורה שהייתה במיטה בשעה שהפולש חדר לביתה. למרבה המזל, השוטרים הצליחו לפתות את הפורץ לרדת למטה, שם הוא נעצר. מלורה הורדה על ידי סולם שהובא למקום.

   מלורה ריברה מסתתרת על גג בזמן שגבר זר פלש לביתה (צילום מסך , יוטיוב)
   הצעירה האמיצה לקחה את הפלאפון והתקשרה למשטרה (קרדיט: צילום מסך יוטיוב)

   "אני חושבת שכל מי שגר באיזור יכול לזהות שמסתובבים פה אנשים שלוקים בנפשם. זה חסר אחריות לתת להם לשוטט פה בלי להציע להם עזרה שתגן גם עליהם וגם עלינו", סיכמה ריברה את האירוע.