פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בישל את כלבה של חברתו - והגיש לה אותו כארוחה

   תושב קליפורניה מואשם כי הכין לבת זוגו לשעבר ארוחה רומנטית, שנועדה לפייס בין השניים, ובמהלכה סעדה את חיית המחמד שלה ללא ידיעתה. לאחר מכן שלח לה הודעה ושאל: "היה טעים?"

   בישל את כלבה של חברתו - והגיש לה אותו כארוחה
   עריכה: ניב פוקס, קריינות: אביב אברמוביץ'

   תושב קליפורניה נאשם שבישל את כלבה של בת זוגו לשעבר והכריח אותה לאכול אותו. ראיין ווטנפוף, בן 34, נאשם שהשאיר שני כפות רגליים של הכלב מסוג פומרניאן בכניסה לבית של חברתו הקודמת. כמו כן, הוא מואשם כי הכה אותה בזמן שהיו במערכת יחסים.

   באחד המקרים שבה הכה ווטנפוף את בת זוגו, היא נמלטה מהדירה. כששבה אליה כעבור כמה שעות, היא הבחינה שגם בן זוגה וגם כלבה, ששמו היה Bear (דוב) נעלמו. בשבוע שעבר התפייסו בני הזוג, ו-ווטנפוף הכין לה ארוחה רומנטית.

   אדם שמואשם כי בישל את הכלב של בת זוגו לשעבר והגיש לה אותו כארוחה (יח"צ , משטרת רדינג)
   ראיין ווטנפוף נאשם גם שהכה את בת זוגו (צילום: משטרת רדינג)

   מאוחר יותר, טוענים חוקרי המשטרה, הוא שלח לה הודעה ושאל אותה: "הכלב שלך היה טעים?". "כולנו נדהמנו כשקראנו את ההודעות", אמר סמל טוד קוגל, אחד מחוקי הפרשה. "ניתן לקבל את הרושם מקריאת ההודעות כי מערכת היחסים הייתה 'רעילה'. זאת הייתה 'ארוחה של לחץ', של זעם ושל תרעומת".

   ווטנפוף מואשם באכזריות כלפי בעלי חיים, באלימות במשפחה, בהטרדה מאיימת ובכליאת שווא. הוא מכחיש שהרג את הכלב ובישל אותו, אבל הודה כי הא שלח את ההודעות והשאיר את כפות הרגליים, שהיו שייכות לכלב אחר, במפתן ביתה של בת זוגו.

   עוד ידיעות שאסור לפספס
   האישום: פרצה לבית של השכן ואנסה אותו בשנתו
   תעלומה בהודו: מי הנפיק תעודת זהות ל"אל הקוף"?
   פרידה קשה: גור פנדה מסרב להיפרד מרגלו של השומר