פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המחלף שקע, התקרה קרסה. למה המדינה עוד עובדת עם החברה?

   תחקיר וואלה! חדשות: הרכבת הקלה, מחלף דרור ומנהרות גילון - בכל הפרויקטים הללו נשכרה "אמי מתום" לפקח חרף כשלים שגרמו סכנת חיים ונזק של מיליונים למדינה. כמו כן, יש חשש לניגוד עניינים

   המחלף שקע, התקרה קרסה. למה המדינה עוד עובדת עם החברה?

   עוד במהדורה:

   מופע האימים של דאעש: סרטון זוועתי נוסף המציג את עריפת ראשו של סטיבן סוטלוף, עיתונאי אמריקני בעל אזרחות ישראלית, שוחרר אמש לרשת ע"י ארגון "המדינה האיסלאמית". בזמן שהמסרים וטקטיקת הלחימה של ארגון הטרור הקיצוני מזכירים את תקופת ימי הביניים, המיתוג של הארגון מתכתב לחלוטין עם אסתטיקה מערבית. זוויות צילום מקצועיות, מרצ'נדייז ושימוש נרחב ברשתות חברתיות - כך הפך דאעש, ארגון טרור קיצוני למותג בעל שם עולמי.

   כך הפכה מערכת ליירוט טילים לביטוי הכי מאוס בארץ: כיפת ברזל חברתית, כיפת ברזל כלכלית וגם מוסרית: תוצר הלוואי של הזקפה הלאומית מהצלחתה של כיפת ברזל מול ירי הטילים מעזה הוא שהמערכת הצבאית הפה לביטוי כה שגור שנדמה כי אין ממנו מנוס.

   יום הקולנוע הישראלי: מרבית בתי הקולנוע בארץ יקדישו היום את לוח ההקרנות לסרטים ישראליים בלבד. במחיר סימלי של עשרה שקלים לסרט תוכלו לצפות בסרטים המועמדים לפרסי אופיר שטרם הגיעו לבתי הקולנוע. דורון פישלר, מבקר הקולנוע של וואלה! עם כל ההמלצות.

   תחזית: הלילה מעונן חלקית, מחר התחממות קלה.