פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הקוסם שניסה לשחזר תרגיל של הודיני סיים בבי"ח

   אמן אשליות שקשר את עצמו בכותונת משוגעים, עלה לגובה של עשרה מטרים והצית עצמו באש לא הצליח להמלט בזמן וסיים את התרגיל עם כוויות וכתף פרוקה

   אמן האשליות אנטוני בריטון כמעט עולה באש במהלך תרגיל (צילום מסך , טוויטר)
   ככה זה נראה שניות לפני שהתרגיל הסתבך (צילום מסך: טוויטר)

   אמן אשליות והיחלצות אנגלי ניצל ממוות לאחר שניסה ונכשל לשחזר תרגיל של הודיני, גדול הקוסמים בכל הזמנים. אנטוני בריטון ניסה להעלות את עצמו באש בזמן שהוא כפות בכותונת משוגעים על שרשראות בגובה רב – וסיים את התרגיל עם כוויות בחזהו וכתף שיצאה ממקומה.

   על פי הדיווח הבוקר (שני) בדיילי מירור, הקבל צפה בבעתה בבריטון צונח במהירות לקרקע מגובה של עשרה מטרים, כאשר הכבלים שהחזיקו אותו באוויר השתחררו מהר יותר מכפי שציפה. הוא הודה לאחר ששוחרר מבית החולים כי הוא סבל מ"כשלים טכניים".

   אמן האשליות אנטוני בריטון כמעט עולה באש במהלך תרגיל (צילום מסך , טוויטר)
   "אנשי הביטחון שלי רצה להוריד אותי לפני שהשתחררתי מכותונת המשוגעים"

   "החבלים נשרפו מהר מדי. בדרך כלל אני סופר 60 שניות לפני שהחבל הראשון נשרף לגמרי אבל הפעם עברו 45 שניות, וזה הרבה יותר מדי מהר", הוא סיפר, "הייתי צריך לפרוק את הכתף הימנית שלי כדי להשתחרר יותר מהר מהרגיל ואנשי הביטחון שלי רצו להוריד אותי לפני שהשתחררתי מכותונת המשוגעים, אבל הייתי נחוש להשתחרר בעצמי".

   אמן האשליות אנטוני בריטון כמעט עולה באש במהלך תרגיל (צילום מסך , טוויטר)
   ככה זה נראה בפעם הקודמת שהתעלול הסתבך

   זו לא הפעם הראשונה שהתעלול הזה עולה לבריטון ביוקר. בעבר הוא נכווה בגבו בביצוע התרגיל כאשר אחד מהחבלים הנשרפים הצית את מכנסיו.