טבע אכזרי: צפו בתיעוד של קרב אליגטורים קטלנים

בצד אחד: אליגטור באורך של 2.5 מטרים. מולו: אליגטור ענק באורך של ארבעה מטרים. צלם חובב שיצא לתעד ציפורים הצליח לצלם קרב לחיים ולמוות בין שני אליגטורים רעבים

04/08/2014
זה התחיל ברעש מהמים ונגמר בתיעוד של מוות(צילום: צילום מסך, פייסבוק, Neil A. Furlong,)

כנראה שזו הסיבה בגללה מרבית תושבי פלורידה לא מטיילים עם הכלבים שלהם ליד אגם – אתה אף פעם לא יכול לדעת מתי יצוץ פתאום מהמים אליגטור רעב. אבל אליגטורים תוקפים גם זה את זה, לרוב במסגרת קרבות על שטחי מחיה ותקרית אחת שכזו תועדה על ידי צלם חובב בשם ניל פרולונג, שזכה לראות ולצלם אליגטור זכר ענק ודומיננטי, באורך של מעל ל-4 מטרים, כשהוא משמיד אליגטור קטן יותר (וכשאומרים קטן במונחים של אליגטורים הכוונה היא לאורך של 2.5 מטרים).

עוד בוואלה!

שולחן שוק או מארז חגיגה? אם אתם אוהבים לאכול - זה הפתרון

וואלה! אוכל בשיתוף בורגרים
קרב של שני תנינים בפלורידה(צילום: צילום מסך, פייסבוק, Neil A. Furlong,)

"מפלצ-גטור", כתב פרולוגוב ליד התמונות אותן פרסם בעמוד הפייסבוק שלו, שם תיאר כי האליגטור הגדול שיסע את הקטן יותר לחצי ואז הטיח את החלק התחתון של הגופה במים, בכדי לחלץ ממנו חלקי בשר. "הלב שלי דפק במהירות מסחררת כשסיימתי לצלם", אמר הצלם שהיה במקום כדי לתעד ציפורים.
"השמש לא הייתה טובה, וכבר כמעט ויתרתי על יום הצילום, אבל פתאום שמעתי רעש במים והבחנתי באליגטור שלכד משהו", הוא שיחזר ל"האפטינגטון פוסט", "ברגע שהתמקדתי בו לא הבנתי עדיין מה קורה שם. רק כשהבטתי במסך המצלמה הבנתי שצילמתי משהו נדיר".

קרב של שני תנינים בפלורידה. פייסבוק, Neil A. Furlong,, צילום מסך
קרב של שני תנינים בפלורידה(צילום: צילום מסך, פייסבוק, Neil A. Furlong,)
קרב של שני תנינים בפלורידה(צילום: צילום מסך, פייסבוק, Neil A. Furlong,)
  • אליגטורים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully