נתניהו ללוחמים שסיכלו פיגועים: "הוכחתם יכולת מופלאה"

ראש הממשלה ביקר בבסיס משמר הגבול ונפגש עם הלוחמים שסיכלו לאחרונה פיגועים בצומת תפוח. "אנחנו מטילים עליכם משימות קשות ומורכבות, ואתם מאפשרים את מרקם החיים בישראל"

08/06/2014
צילום: עומר מירון, רויטרס, עריכה: מתן חדד

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש בצהריים (ראשון) בבסיס משמר הגבול בירושלים עם לוחמי מג?ב ולוחמי צה"ל שסיכלו פיגועים בימים האחרונים בצומת תפוח. נתניהו אמר ללוחמים: "אנחנו מטילים עליכם משימות קשות, מורכבות מאוד. אתם נדרשים לשמור על הביטחון ובד בבד לאפשר מרקם חיים, וזה מעמיד אתכם בדילמות קשות מאוד. אתם מוכיחים יכולת מופלאה לקיים את שתי המשימות האלה בד בבד".

טוב לדעת (מקודם)

אל תתפשרו על מין לא מספק: כך תשפרו ביצועים - עם הנחה בלעדית

מוגש מטעם "גברא"
נתניהו בביקורו בבסיס מג"ב, עם אחד הלוחמים שנפצעו, היום(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, קובי גדעון)

נתניהו הוסיף כי "כולנו מתפללים לשלום. עם ישראל מתפלל לשלום מדי יום, אלפי שנים, אבל עד שהשלום יגיע אנחנו נמשיך לחזק אתכם כדי שתמשיכו, אתם, לוחמות ולוחמי מג"ב ולוחמי צבא הגנה לישראל, להגן על מדינת ישראל. בסוף זה מה שמבטיח את עתידנו ובסוף זה גם יביא את השלום. אנחנו יודעים איזה דברים קשים אתם נדרשים להם - ואתם עושים את זה בצורה יוצאת מן הכלל".

לאחד הלוחמים, שנפצע במהלך הפעילות, אמר נתניהו: "אני יודע שלפעמים זה גם כואב, אז דע לך שכולנו כאן שמים תחבושת על הפצעים שלך וגם מחבקים אותך, ואתכם בתור מגני ישראל".

נתניהו בביקורו בבסיס מג"ב, היום(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, קובי גדעון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully