העדות המלאה של זקן: כך הופלל אולמרט

הזיגזג של אהרונוביץ': מבוי סתום בחקירת רצח שלי דדון

לאחר שהודיע למשפחת דדון על התקדמות משמעותית בחקירת הרצח של בתם, השר לביטחון פנים שוב נקלע למבוכה - תיק החקירה בדרך לקרוס. מתוך המהדורה

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

מכה נוספת לאולמרט: 11 חודשי מאסר לשולה זקן. לאחר שנזף בה בחומרה, השופט דוד רוזן הפתיע ואישר את עסקת הטיעון של הפרקליטות עם שולה זקן. מי שהייתה יד ימינו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שברה את שתיקתה והתבטאה לראשונה נגד מעסיקה לשעבר בבית המשפט: "לאורך כל השנים שהיינו יחד הוא השתמש בי". זקן צפויה להתחיל לרצות את עונשה ב-1 בספטמבר.

"דתיים, תפסיקו להתבכיין על הפיינל פור של מכבי בשבת": חובשי כיפה רבים הביעו טרוניה על כך שמכבי תל אביב שוב תשחק בחצי הגמר של הפיינל פור בערב שבת. עודד פרנק מתבאס שהוא צריך להתעדכן בתוצאות בבית הכנסת, אבל חושב שהגיע הזמן שהדתיים יפסיקו לצפות ממכבי, קבוצה בבעלות פרטית, לשרת את אמונתם.

שופט עליון, שגריר וסיירת מטכ"ל - כולם יזיעו ויאכלו אבק במרוץ הר לעמק: מעל ל-6,000 רצים, ביניהם צוותים של חברות עורכי דין, רואי חשבון, חברות מסחריות וגם לא מעט אנשי ציבור ידחסו לתוך טייצים בסוף השבוע הקרוב במרוץ שליחים מהגליל העליון ועד לעמק יזרעאל.

איש השבוע: משפט הולילנד תפס השבוע את כל כותרות החדשות ובזמן שכולם דנו בטון החריף של השופט דוד רוזן המהדורה זיהתה אדם לא פחות חריף שתמצת בכמה משפטים את שאט הנפש שחש הציבור מהפרשה. האיש בחולצה הכחולה שזעק את זעקת הציבור הישראלי בצאתו של אולמרט מבית המשפט מקבל מקום של כבוד במהדורה וביום העצמאות הבא אנחנו מזימנים אותו להדליק משואה בהר הרצל.

התחזית: הלילה בהיר, מחר חם מהרגיל ובשבת נאה עם ירידה קלה בטמפרטורות.

צפו במהדורה המלאה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully