מעבדות לחירות גרסת בתי הספר: אולי לכבוד יומה הראשון של חופשת הפסח ורביצת התיכוניסטים בים, מזג האוויר היום (ראשון) יהיה שרבי באזור ההרים ובפנים הארץ וחם מהרגיל ברצועת החוף. בלילה צפוי להיות מעונן חלקית בעננות בגובה רב וחם מהרגיל.
מחר בבוקר מזג האוויר צפוי להמשיך להיות חם מהרגיל עד שרבי. עם זאת, משעות הצהריים יחדור לאזורנו אוויר קריר יותר ולח ויתכן אובך. ביום שלישי הקלה. מזג האוויר יהיה מעונן חלקית ויעשה נאה. בנוסף, תורגש ירידה ניכרת בטמפרטורות ועלייה בלחות. ביום רביעי מזג האוויר צפוי להיות נאה, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.
הטמפרטורות החזויות להיום: בצפת יגיעו הטמפרטורות ל-26 בצהריים וירדו עד ל-18 בלילה, בטבריה יהיה שרבי והטמפרטורות ינועו בין 31 בצהריים ל-18 בלילה, בתל אביב יהיה חם מאוד עם 27 מעלות בצהריים ו-17 מעלות בלילה, בירושלים ינועו הטמפרטורות בין 29 מעלות בצהריים ל-19 מעלות בלילה, בבאר שבע יטפסו המעלות עד ל-34 בצהריים וירדו ל-17 בלילה ובאילת יהיה שרבי עם 34 מעלות בצהריים ו-22 בלילה.
יש לכם תמונה שאתם רוצים להראות לכולם? שלחו לנו ונפרסם אותה: weatherwalla@walla.co.il
וואלה! מזג אוויר
מזג האוויר: שרבי בפנים הארץ וחם מהרגיל בחוף
6.4.2014 / 7:55