ילדה טוענת: ראיתי ילדה נחטפת בחולון; מחסומים נפרשו

ילדה בת 12 שעמדה במשמרות זה"ב בעיר סיפרה כי ראתה ילדה אחרת, שלא הכירה קודם לכן, מוכנסת בכוח לתא מטען. המשטרה הקימה מחסומים, סורקת את האזור ובודקת את מצלמות האבטחה

  • חולון
  • חטיפות
מור שמעוני
צילום: טל אנגלנדר, עריכה: יאיר דניאל, קריינות: אביב אברמוביץ'

המשטרה בודקת חשד לפיו ילדה נחטפה הבוקר (ראשון) בחולון. ילדה בת 12 שעמדה במשמרות זה"ב (זהירות בדרכים) דיווחה כי ראתה ילדה אחרת, שלא הכירה קודם לכן, מוכנסת בכוח על ידי גבר מבוגר לתא מטען של כלי רכב שחור ליד בית ספר ברחוב שער האריות בעיר. לפי הדיווח שלה, האיש המבוגר עזב את המקום.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון הטבעי לכאב הברכיים קרוב מתמיד - עם החזר מקופ"ח

לכתבה המלאה
שוטרים הגיעו לזירה שבה הייתה החטיפה, לפי דיווחה של הילדה (צילום: דרור עינב)

מפקד מרחב איילון, ניצב-משנה נתן בוזנה, קיים הערכת מצב בשטח. המשטרה הקימה מחסומים, סרקה את האזור ובדקה את אמינות הדיווח וכן את מצלמות האבטחה של בית הספר הסמוך. כעבור כמה שעות צומצמו החיפושים, משלא התגלה כל ממצא חריג או אימות לאירוע. יצוין כי במשטרה לא התקבל דיווח על ילדה נעדרת, אולם הדגישו כי הם מתייחסים לדיווח במלוא הרצינות. הילדה שדיווחה על כך קיבלה טיפול מפסיכולוג.

לפני כחודשיים נעצר בתל אביב גבר בשנות ה-50 לחייו שאסף לפני שנה את בנו בן השמונה ממוסד חינוכי בצפון במסגרת הסדרי ראייה עם פרודתו ונעלם עמו. הילד הוחזר לחיק אמו לאחר תשעה חודשים שבהם לא ראתה אותו. החקירה בנושא החלה אחרי שתושבת הצפון, בת 45, הגישה תלונה על כך שבן זוגה לקח את בנם מהמוסד החינוכי ומאז נעלם עמו.

(צילום: דרור עינב)

בחודש נובמבר חילץ מפקד מחוז ירושלים, ניצב יוסי פריינטי, חילץ יחד עם שוטרי תחנת באר שבע ילדה בת שלוש מידי אביה, חטף אותה מידי אמה ברחוב יהודה הלוי בבאר שבע. ניצב פריינטי נסע במכוניתו, כאשר לפתע הבחין בגבר התוקף אישה וחוטף ממנה ילדה. הוא עצר את מכוניתו, נאבק עם הגבר והצליח, יחד עם שוטרים שהגיעו למקום, להוציא מידיו את הילדה. האב, שהיה בגילופין, נעצר לחקירה.

עוד בוואלה! חדשות:
שביתה בכל בתי החולים בארץ לאות הזדהות עם רופאי הדסה
חיל האוויר תקף במרכז הרצועה; פעיל טרור על אופנוע נפצע קשה
טבח בג'ונגל: ברוני סמים רצחו 9 בני משפחה בגואטמלה

לפניות לכתבת מור שמעוני: mor.shimony@walla.com

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully