פדיחה בימ"מ הטורקי? סוף מפתיע להסתערות כושלת

צוות ימ"מ פשט על העיר קוניה כדי לאתר סוחרי סמים. הלוחמים הגיעו לאחד הבתים וניסו בכל כוחם לפרוץ את הכניסה, אך דלת העץ סירבה להיעקר במקומה. כשנסוגו, זכו להפתעה

02/02/2014
צילום: סרטון שהועלה לרשת, עריכה: יאיר דניאל

בימים שבהם אנשיה אינם טרודים בפרשת השחיתות של ראש הממשלה, רג'פ טייפ ארדואן, משטרת טורקיה מנהלת מלחמת חורמה בסוחרי הסמים ובהברחות הלא-חוקיות. בשבוע שעבר, יצא צוות של הכוחות המיוחדים לפשיטה בעיר קוניה, מצפון לאנטליה. כ-600 שוטרים השתתפו במבצע, שנעשה בסיוע מסוקים וכלבנים.

צוות צילום התלווה לאחד הכוחות, שפשט על בית פרטי בעיר. בסרטון, ששידרה סוכנות הידיעות הטורקית "דואן", נראו לוחמי ימ"מ של משטרת טורקיה מנסים לפרוץ את הדלת בכניסה לבית.

הלוחמים נתקלו בדלת עץ כבדה, שסירבה להיכנע לשלל האמצעים שעמדו לרשותם. הצוות הלם בדלת בפטיש כבד, אך לא הצליח לעקור אותה ממקומה. כאשר לוחם אחד נכשל, ניסה חברו לשבור את הדלת בעצמו, וגם הוא לא עמד במשימה.

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
הלוחמים מנסים לפרוץ את הדלת(צילום: צילום מסך, הטלוויזיה הטורקית)

לבסוף, נסוגו הלוחמים, ולפתע - הדלת נפתחה. להפתעתם של אנשי הצוות, מאחורי הדלת לא עמד מאפיונר מאיים, אלא דייר מבוגר וכחוש, לבוש גופייה לבנה, שנראה המום למדי כשהלוחמים הסתערו פנימה כדי לערוך חיפוש בבית, וכמעט הפילו אותו בדרכם.

לפי התקשורת הטורקית, במהלך המבצע נעצרו בעיר קוניה 60 בני אדם בחשד לסחר בסמים והברחות, בהם 18 נשים ונערים. לא ברור אם אחד העצורים הוא תושב הבית, שהואיל לפתוח את דלתו בפני הלוחמים אחרי שניסו לפרוץ אותה באלימות.

לקריאה נוספת
השדים של ארדואן מאיימים להשמיד את טורקיה
ארדואן מגלה את המאה ה-21 עם הולוגרמה משוכללת

פטיש כבד גויס כדי לעקור את הדלת(צילום: צילום מסך, הטלוויזיה הטורקית)
לוחם נוסף, שרירי יותר, נקרא למשימה(צילום: צילום מסך, הטלוויזיה הטורקית)
אולי עדיף היה לצלצל בפעמון(צילום: צילום מסך, הטלוויזיה הטורקית)
  • טורקיה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully