מהיום: רשת אלחוטית בחינם ברחבי תל אביב

עיריית תל אביב השלימה את פרישת 60 נקודות הגישה ל-WiFi ברחבי העיר והשיקה היום את הפרויקט, שבמסגרתו יוכלו התושבים והמבקרים להתחבר לרשת ללא תשלום. "שירות בסיסי"

מור שמעוני
10/09/2013
צילום: דניאל בוק, עריכה: גדי וינסטוק

העיר שחוברה לה: עיריית תל אביב השיקה היום (שלישי) רשת אלחוטית ברחבי העיר לשימוש הציבור. העירייה סיימה השבוע לפרוש 60 נקודות גישה שונות, בין היתר בחופי הים, בגנים ציבוריים, במרכזים מסחריים, בפינות רחובות ראשיים ובשדרות בצפון, במרכז ובדרום העיר. בהמשך צפויות לקום 20 נקודות נוספות. לרגל ההשקה, נתלו מאות מטריות בשדרות בן גוריון בעיר.

עוד בוואלה!

כולל סלטים שטרם ראיתם: פיתה משודרגת בשטח עם פרגית עסיסית

וואלה! רכב בשיתוף דאצ'יה
מטריות פרושות בשדרות בן גוריון(צילום: דרור עינב)

על פי עיריית תל אביב, מדובר בפריסת ה- WiFi הרחבה ביותר הקיימת כיום בישראל, עם שטח כיסוי של 3,660,920 מ"ר. היא צפויה לשמש את תושבי העיר וכן את האורחים הרבים שפוקדים אותה מדי יום ללא תשלום. במהלך החודשים יולי ואוגוסט פעל פיילוט לפרויקט, שבמסגרתו על פי נתוני העירייה גלשו ביולי 13 אלף גולשים, ובאוגוסט 28 אלף.

אלון סולר, חבר מועצה מסיעת רוב העיר, יוזם ומוביל הפרויקט, אמר לאחר השקתו: "בעידן תקשורתי כשלנו, גישה חופשית לרשת האינטרנט היא שירות בסיסי הראוי שיוענק לתושביה ולמבקריה המקומיים והבינלאומיים. זהו עוד צעד בהצבת תל אביב של המאה ה-21 בשורה אחת עם הערים המרכזיות בעולם".

לקריאה נוספת
ראש העיר מעל החוק? חולדאי תועד חונה במקום אסור
בדרך לקלפי עוברים בבית קפה לשנות כתובת

לפניות לכתבת: mor.shimony@walla.com

מפת נקודות הגישה לרשת WiFi בחינם(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
  • אינטרנט
  • ווייפיי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully