הפעילים האחראים ל"ראש הפרה": "נלחמים בדיכוי"

אחרי שראשים כרותים של בעלי חיים הוצבו במזרקות בתל אביב, פרסם ארגון "Free 269" הודעה מטעם יוצרי המיצג השערורייתי. "נכדינו ישאלו: איפה הייתם בשואת בעלי החיים?"

05/03/2013
צילום: אבי כהן, עריכה: יאיר דניאל, קריינות: לירון בארי

ארגון שתומכיו ככל הנראה עמדו מאחורי המחזה החריג שנראה בכמה מזרקות בתל אביב הבוקר (שלישי) התייחס למיצגים המטרידים שנעשו בשמו. הבוקר הציבו פעילים למען בעלי חיים ראשי פרים במזרקות ברחובות אבן גבירול ודיזינגוף בתל אביב וראש עז במזרקה במתחם נגה ביפו וצבעו את מי המזרקות באדום במחאה על מה שהם מכנים "שואת בעלי החיים". בעמוד הפייסבוק של תנועת "Free269" פורסם היום סטטוס שציטט מסר מהפעילים שהציבו את המיצגים: "הפעולה בוצעה בשם אלה שאת צעקותיהם אתם מסרבים לשמוע".

"הפעולה בוצעה בשם אלו שאת צעקותיהם אתם מסרבים לשמוע". המזרקה באבן גבירול, הבוקר(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
המזרקה ביפו(צילום: יותם רונן)

בסטטוס נטען כי הפעולה נעשתה בשם הארגון, וכי המסר הגיע בהודעת מייל אנונימית מהפעילים. כמו כן, בסביבת המזרקות רוססו כתובות "Free 269". הארגון מכונה כך כסמל לצריבת מספרו של העגל, שמכונה בתעשיית הבשר "269". בהודעה שצוטטה נכתב עוד כי "זאת מלחמה שלא נפסיד בה, כי משמעותה של נסיגה הוא המשך הדיכוי הכי מזוויע אי פעם. הנכדים שלנו ישאלו אותנו יום אחד: 'איפה הייתם בזמן שהתרחשה שואת בעלי החיים?'".

התושבים המופתעים שראו את המחזה במזרקה ברחוב אבן גבירול בתל אביב בשעות הבוקר המוקדמות נחלקו בין המזדעזעים, המופתעים, וגם כאלה שביקשו להצטלם יחד עם ראשי הבקר. פקחי העירייה הגיעו במהרה כדי לטפל בפגיעה במזרקה, וגם כוחות משטרה הגיעו למקום.

עוד בוואלה!

כך תוכלו לבחור שמן זית איכותי

בשיתוף יד מרדכי
  • פרה
  • מזרקה
  • בעלי חיים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully