האם שטענה שהצעירה היא בתה הנעדרת סירבה לתת דגימת דנ”א

תוצאות הבדיקה שנערכה לדגימת הדנ"א של אחות הילדה הנעדרת, אלכסנדרה ברנדט, לא הצליחו לקבוע בוודאות כי נמצאה הילדה האובדת. במשטרה מתוסכלים מכך שהאם לא משתפת פעולה

מור שמעוני
26/02/2013

בדיקות המעבדה לזיהוי פלילי של המשטרה, שנערכו היום (שלישי) לדגימות הדנ"א של תושבת אשדוד בת 29, לא הצליחו לקבוע באופן חד-משמעי כי מדובר בילדה הנעדרת אלכסנדרה ברנדט – כפי שבני משפחתה של הילדה טוענים זה כמה ימים. אמה של אלכסנדרה, שנראתה בפעם האחרונה כשיצאה מבית ספר ברמת גן בשנת 1994 כשהייתה בת 10, סירבה לתת דגימת רוק שממנה ניתן להפיק דגימת דנ"א ולבצע התאמה ב-100%. במשטרה הביעו תסכול מהמבוי הסתום אליו הגיעו חוקרי הפרשה, אך נחושים למצוא פתרון לתעלומה. "המשפחה זרקה אבן לבאר, ועכשיו אי אפשר להוציא אותה. כל הניסיונות לפזר את הערפל האופף את הפרשה לא צלחו", אמר גורם בכיר במשטרה המעורה בחקירת המקרה. לפני כמה ימים נתנה אחותה של אלכסנדרה, לילך טליה, דגימת רוק, אך ניתן להגיע עמה לוודאות של 50% בלבד, כיוון שמדובר בדגימה של אחות ולא של הורה.

הטכנולוגיה - בנעל

הפתרון הטבעי לכאב הברכיים קרוב מתמיד - עם החזר מקופ"ח

מוגש מטעם אפוסתרפיה

האם "זיהתה" את אלכסנדרה באשדוד

תחילת הפרשה ב-24 בנובמבר שנת 1994, אז יצאה אלכסנדרה מבית הספר ברמת גן לצד אחותה. היא נראתה בפעם האחרונה בגן ציבורי בעיר. במהלך השנים נחקרו בני אדם רבים, כולל בני משפחתה, שעלו ארצה רק שנתיים לפני ההיעלמות המסתורית, אולם דבר לא עלה בידי החוקרים כדי להביא לסיום התעלומה. במהלך השנים סיפר אורן קורידו, שהורשע במעשי פדופיליה, כי אנס ורצח את הילדה, אולם גרסתו נבדקה והתברר כי הוא בדה אותה.

בתחילת השבוע פנתה האם למשטרה וטענה כי ראתה באשדוד אישה בעלת דמיון נדיר לבתה. האשה הכחישה כי היא בתה, אך ניאותה לתת דגימת רוק למשטרה. בראיון לערוץ 10 לפני כמה ימים אמרה האחות, לילך טליה, כי "אימא שלי הסתכלה עליה, וישר זיהתה ואמרה שאין לה שום ספק שזו היא". לדבריה, כדי לוודא שאינה טועה, בדקה האם סימני היכר נוספים שהיו לאלכסנדרה - ולדבריה, הבחינה שגם האישה אותה זיהתה כאלכסנדרה הייתה שמאלית כמו בתה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully