מבצע "עמוד ענן"

נערה שביתה נפגע בבאר שבע: "הכל נהרס, הלב נקרע"

הנערה סיפרה במשדר וואלה! חדשות כי רק לאחר שיצאה עם משפחתה מהממ"ד, הבינה כי הרקטה פגעה ישירות בבית. "הבטן מתהפכת, אבל אנחנו עם צה"ל", אמרה. ראש העיר: "אנחנו במלחמה"

יהושע בריינר
צילום: טל אנגלנדר, עריכה: גדי וינסטוק

תושבי באר שבע התעוררו הבוקר (שלישי) למטח כבד של רקטות, מתוכן שלוש חדרו את מעטה ההגנה שמספקת מערכת "כיפת ברזל" וחדרו ללב השכונות בעיר. הנערה לוטם חכמון, שביתה נפגע במטח הבוקר, סיפרה במשדר וואלה! חדשות כי "הלב נקרע, זה בית יחסית חדש ואין שום דבר שנשאר".

עוד בוואלה!

בשל ביקוש גובר לטיפול בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

לכתבה המלאה
"הבית רעד, החשמל נפל". הבית שנפגע, הבוקר (צילום: יותם רונן)

"יש לי צמרמורת. הבגדים, ציוד הלימודים הציוד האישי. הרסו לנו את הבית", אמרה לוטם, ושחזרה את הרגעים לפני הפגיעה: "הייתה אזעקה בבוקר וירדנו לממ"ד בגלל שאבא שלי עקשן בזה. אחרי זה הייתה עוד אזעקה, ירדנו, שמענו בום מטורף, הכל הזדעזע", סיפרה.

לדבריה, "הבית רעד, החשמל נפל. נכנסתי להיסטריה, צרחתי כמו משוגעת. ניסו להרגיע אותי ואמרו שזה חוט חשמל שנקרע. יצאנו החוצה והבנו שזו הייתה פגיעה ישירה בבית". לוטם סיכמה: "הבטן מתהפכת. אני שמחה שכולם בריאים ושלמים, שנכנסנו לממ"ד. אנחנו מוכנים לספוג מה שצריך כדי להגיע לשקט ולחיות כמו שצריך, ואנחנו מחזקים את המדינה ואת הצבא".

הבית שנפגע, הבוקר (צילום: יותם רונן)

רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע, התייחס הבוקר למטח האחרון על עירו, שפגע גם ברכב חונה בעיר וכן באוטובוס, שנוסעיו ירדו ממנו רגעים ספורים לפני הפיצוץ. "אנו מבינים שאנחנו נמצאים בעיצומה של מלחמה. נורו שני מטחים כבדים לבאר שבע, 20 רקטות בשעה אחרונה, ארבע נפילות", סיפר.

כמו כן, שב ראש העיר והזהיר: "מי שנשאר במרחב המוגן עשר דקות אחרי האזעקה מציל את עצמו". כמו כן, הוסיף: "אין לנו אשליות, אבל חשוב להעביר מסר לצה"ל והממשלה – העורף חזק, עשו מה שצריך כדי להשיג שקט. אני רוצה לומר תודה למפתח כיפת ברזל. זה דבר חשוב מאוד שנוסך ביטחון בקרב התושבים, אבל יש לזכור שהיא כלי הגנתי ולא הרתעתי".

הבית שנפגע, הבוקר (צילום: יותם רונן)
הבית שנפגע, הבוקר (צילום: יותם רונן)
הבית שנפגע, הבוקר (צילום: יותם רונן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully