טפיר נולד: עיזרו לספארי למצוא שם לגור החדש

גור טפיר זכר ראשון נולד בספארי ברמת גן. הטפיר הדרום אמריקאי נתון בסכנת הכחדה ולכן חוגגים בספארי את הלידה ומחפשים שם לרך הנולד. יש לכם רעיון?

  • ספארי
  • טפיר
מערכת וואלה! חדשות

טפיר נולד בספארי, בן לפסיפלורה בת ה-7 ולמאיר טפירו בן ה-5. רק לפני שנה ושלושה חודשים המליטה פסיפלורה לראשונה את הגורה פפאיה. עכשיו, אחרי 12 חודשים, נולד לה בן זכר במשקל של כ-5 ק"ג - הטפיר הזכר הראשון שנולד אי פעם בספארי.

טוב לדעת (מקודם)

לחצן העזרה הראשונה שמלווה בכל מקום וזמן - ומציל חיים

לכתבה המלאה
(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)
(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

גורי הטפירים נולדים עם פסים צהבהבים על כל גופם, בניגוד להוריהם שצבעם הינו חום כהה. הפסים הבהירים, נעלמים רק לאחר כחצי שנה. הטפיר הדרום אמריקאי נתון בסכנת הכחדה ובספארי אומרים כי "השמחה כפולה ומכופלת - גם בשל ההמלטה וגם בשל הידיעה כי פסיפלורה, שלא כמו הטפירים שקדמו לה, מצליחה להביא לעולם גורים בתכיפות גדולה יותר".

הטפירים מבלים את רוב זמנם במים, כדי להתגונן מפני טורפים אך גם כדי להתקרר.אולם לעת עתה, בריכת המים בחצר הדרום אמריקאית בספארי רוקנה כדי למנוע ממנו להיכנס וכך לשמור עליו מפני טביעה.

כעת, בספארי מחפשים שם שמתחיל באות פ', כשמה של האם המאושרת

(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)
(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)
כדי שהגור יינק מספיק, המטפלים מסייעים לו לינוק ומלטפים את פסיפלורה כדי שתרצה לשכב על צידה ואז מובילים אותו אליה כדי שיינק. (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

יש לכם הצעה לשם שמתחיל בפ'?

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully