נושאים חמים

חשד לרצח ברחובות: "בן היכה למוות את אביו בגרזן"

סטארגו טשלה בן 87 נמצא ללא רוח חיים בדירה בעיר, כשעל גופו פגיעות גרזן וסכין. בנו דיווח למשטרה כי רצח את אביו, נעצר והועבר לחקירה. המשפחה לא מוכרת למשטרה

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore
צילום: שי מכלוף, עריכה: טל רזניק

חשד לרצח ברחובות: גבר בן 87 נמצא בשעות הצהריים המוקדמות (חמישי) ללא רוח חיים בדירה ברחוב יום הכיפורים בשכונת קריית משה בעיר, כשעל גופו סימני אלימות. מהמשטרה נמסר כי האיש, סטארגו טשלה, נמצא עם פגיעות גרזן וסכין בכל חלקי גופו. בנו של ההרוג הוא שהזעיק את כוחות מד"א והמשטרה למקום, והוא נחקר בחשד לרצח.

עוד נמסר כי שהבן התקשר למוקד 100 של המשטרה וסיפר כי רצח את אביו. כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו את הבן בתוך הדירה, בעוד האב שוכב בסלון ומדמם. כוחות מד"א החלו לבצע בו פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו.

מפקד תחנת רחובות, סגן ניצב יאיר חצרוני, סיפר כי היום בשעה 11:30 התקבל אירוע במוקד המשטרה. "הבן התקשר והודיע שרצח את אביו. צוות משטרה הבחין בבן ובאב, כשהאב מתבוסס בדמו. הבן נעצר במקום. נעשו מאמצים להחיות את האב, גם על ידי מד"א וגם על ידי המשטרה, אך אלה לא צלחו. הבן נמצא בחקירה בתחנת רחובות והרקע לאירוע נבדק". הוא עוד הוסיף כי המשפחה לא הייתה מוכרת למשטרה. זה מסוג האירועים שקשה להכיר.

גבר נרצח ברחובות, ככל הנראה על ידי בנו (דרור עינב)
בנו של ההרוג הוא שהזעיק את כוחות המשטרה ומד"א. זירת האירוע, היום (צילום: דרור עינב)

עם היוודע דבר הרצח, שכנים רבים התכנסו בפתח בית המשפחה, שלא הייתה מוכרת לשירותי הרווחה. אחד השכנים סיפר: "הם אנשים טובים, לא הזיקו אף פעם לאף אחד. זה הכל נובע מהמצוקה. יש בשכונה הזאת מצוקה מאוד מאוד קשה".

(עדכון ראשון: 12:32)

לקריאה נוספת
חשד: תושב נשר רצח את אשתו, פצע את בנה - והתאבד
הנער שנורה על ידי אביו החורג בנשר יצא מכלל סכנה
הנער שאמו נרצחה העיד: ”שמעתי קללות, ואז יריות”

לפניות לכתבת: mor.shimony@walla.com