אב ובנו נעצרו בחשד שניסו לשדוד בנק בחדרה

בעת שהשניים שהו בסניף של בנק דיסקונט, הבן ניגש לכספרית ודרש ממנה כסף. היא מסרה לידיו כמה עשרות אלפי שקלים, אך המשטרה הגיעה לפני שהספיקו להימלט והשניים נעצרו

שלומי גבאי
25/07/2012
צילום: קובי אליהו ; עריכה: אמיר קוטיגרו ; קריינות: אביב אברמוביץ'

משטרת חדרה עצרה היום (רביעי) אב ובנו, החשודים שניסו לשדוד סניף של בנק דיסקונט בחדרה. על פי החשד, השניים נכנסו לסניף ברחוב הרברט סמואל בעיר, ובעוד האב ממתין לכאורה לקבלת שירות, ניגש הבן לאחת הכספריות ודרש ממנה כסף, אולם המשטרה הוזעקה למקום בטרם הספיקו לעזוב עם הכסף.

כפי הנראה, הבן, בן 28, ניגש לכספרית בקופה העסקית בקומה השנייה של הסניף, ודרש ממנה את הכסף שברשותה. תחילה, הכספרית ההמומה לא הבינה שמדובר בשוד, וביקשה ממנו את פרטי חשבון הבנק ממנו הוא מעונין למשוך את הכסף. בהמשך, חזר החשוד על דרישתו, ואז מסרה לו הכספרית סכום של כמה עשרות אלפי שקלים, ובמקביל לחצה על לחצן המצוקה. החשוד העביר את הכסף לאביו, שהכניס אותו לתוך תיקו.

טוב לדעת (מקודם)

מבצע מיוחד לגולשי וואלה על המזרונים הטובים בעולם

מוגש מטעם ד"ר קומפורט
מעצר הבן בעקבות ניסיון השוד, היום(צילום: שלומי גבאי)

ניידות משטרה מתחנת חדרה הגיעו תוך דקות ספורות למקום. בשלב זה, ניסה האב לעשות דרכו לכספרית על מנת להשיב לה את הכסף שנשדד, אולם השוטרים, שהבחינו בכך, עצרו את השניים. אודי, שהיה בסניף בעת ביצוע השוד, סיפר שלמרות העובדה שהחשוד לא היה חמוש, הבינו בסניף מיד שמדובר בשוד, והכספריות נראו לחוצות מאוד.

ראש משרד החקירות והמודיעין בתחנת חדרה, רב פקד סאמי חיאדה, סיפר לוואלה! חדשות כי השניים נעצרו בחשד לביצוע שוד בנק. "בשלב זה, הם בחקירה ושניהם חשודים בביצוע השוד". הוא הוסיף כי בסיום חקירתם יוחלט על המשך הטיפול בהם. מהמשטרה נמסר כי הבן אמור היה לשהות במעצר בית, לאחר שנחשד בחטיפת תיק מאישה לפני כחודש, ולמעשה עצם היותו מחוץ לביתו מהווה מעבר על תנאי שחרורו.

האב העצור(צילום: שלומי גבאי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully