נושאים חמים

פרס בהגרלה במועדון בנתיבות: ניתוח להגדלת חזה

מועדון "טרויה", שנסגר בעבר בשל אירועי אלימות במקום, מנסה למשוך בליינים באמצעות הגרלה מיוחדת, אותה פרסם הבעלים בפייסבוק. מנכ"ל שדולת הנשים: "מודעה שמגבירה אלימות"

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

מועדון לילה בנתיבות מצא דרך מקורית להגדיל את מספר הבליינים הבאים אליו והחליט לקיים הגרלה בין הנשים עם פרס נחשק במיוחד: ניתוח להגדלת החזה, בשווי של קרוב ל-20 אלף שקלים. "אנחנו תמיד אוהבים לעשות את הבלתי ייאמן" סיפר יוסי אלון, מבעלי מועדון "טרויה", "זאת הולכת להיות הגרלה מסודרת, בפיקוח עורך דין, כאשר החסות היא של הרופא ד"ר גבריאל תמיר, בעל מרפאות ברמת אביב ובאשקלון".

אלון סיפר כי אינו חושש מאפשרות של אירועים בלתי צפויים בשל ההגרלה. יצוין כי בעבר, התרחשו במועדון מקרי אלימות, שהביאו לסגירתו הזמנית, אולם הוא המשיך בפעילותו, ולמרות מקרים אלה, המבקרים בו שומרים לו אמונים. "יש אלימות בכל מקום. גם כאן, גם בתל אביב", הוא אמר, "זה יכול לקרות, זה קרה. אני לא דואג". ההודעה על ההגרלה הופצה בעמוד הפייסבוק של המועדון.

דוקטור גלית דשא, מנכ"ל שדולת הנשים בישראל, מסרה בתגובה: "המודעה נראית כמו פרסום לשירותי צרכנות מין, באירוע שמחבר בין חזה גדול לפורנוגרפיה. ההנחה שהפרס בו אנו רוצות הוא הגדלת החזה, כחלום של כל אישה, מבהיר שמישהו התבלבל ושכח שהחלום שלנו הוא שכר שווה, שוויון זכויות וחיסול האלימות כלפי נשים. מודעה כזאת מגבירה אלימות, והפינוק שהיא מציעה אולי רלוונטי לגברים מסוימים. אותנו בוודאי שזה לא מפנק".

לקריאה נוספת:
זייפה סרטן - והשתמשה בתרומות כדי להגדיל את שדיה
כך הוביל ניתוח הגדלת חזה לגל הצתות בהוליווד