צפו: ניסו לגנוב את הקלפי של פוטין בחזה חשוף

נשות ארגון FEMEN האוקראיני, הנוהגות להפגין נגד עוולות בעירום, בחרו למחות על העדר הדמוקרטיה ברוסיה בקלפי בה הצביע המועמד המנצח. "גונבות עבור פוטין", נכתב על גופן

04/03/2012
רויטרס

(צילום: רויטרס; עריכה: גדי וינסטוק; קריינות: אביב אברמוביץ')

עוד בוואלה!

לכבוד ט"ו בשבט: נתח אסאדו טרי ועסיסי עם פירות יבשים

וואלה! אוכל בשיתוף יינות ביתן

הגימיק העתיק בספר הצליח ללכוד את תשומת הלב שוב, גם ביום הבחירות לנשיאות ברוסיה. נשות ארגון FEMEN האוקראיני - שכבר קנו להן זה מכבר פרסום רב ברחבי העולם, בשל מנהגן לנצל את "משאביהן הטבעיים" כדי ללכוד את תשומת הלב הציבורית ולהפגין בעירום נגד עוולות שונות ומשונות - הצליחו להביך את ראש הממשלה ולדימיר פוטין, שכבר נמצא בדרך הבטוחה בחזרה ללשכת הנשיא, עם מפגן פרובוקטיבי בקלפי בה הצביע בבירה מוסקבה.

בלגן בקלפי 2079, היום במוסקבה(צילום: רויטרס)

לפי דיווחי התקשורת ברוסיה, שלוש הצעירות הגיעו לקלפי מספר 2079 בעיר, זמן קצר לאחר שפוטין עצמו הצביע במקום - וכשהן חשופות חזה, ניסו לגנוב את הקלפי עם הפתק שלו. על גופן העירום של השלוש הופיע הכיתוב "גונבת עבור פוטין", והן צעקו "פוטין גנב". כבכל מפגן מחאה של FEMEN, המפגינות נעצרו עד מהרה בידי המשטרה - כרגיל, כשהן מתנגדות, צועקות ונגררות על הרצפה. אך מטרתן הושגה: כלי התקשורת נכחו במקום, ותמונותיהן נפוצו עד מהרב ברחבי העולם.

צילומים: רויטרס(צילום: רויטרס)
מפגינות מארגון FEMEN הגיעו לקלפי במוסקבה בה הצביע ולדימיר פוטין בבחירות לנשיאות, ניסו לגנוב את תיבת ההצבעה - ונעצרו, 4 במרץ 2012(צילום: רויטרס)
מפגינות מארגון FEMEN הגיעו לקלפי במוסקבה בה הצביע ולדימיר פוטין בבחירות לנשיאות, ניסו לגנוב את תיבת ההצבעה - ונעצרו, 4 במרץ 2012(צילום: רויטרס)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully