פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נזכר שברשותו טופס לוטו - וזכה ב-11 מיליון

   תושב תל אביב בשנות ה-60 לחייו זכה ב-11 מיליון שקלים לאחר שמילא טופס לוטו רגיל בשווי 29 שקלים. "לכל ילדי מקצוע מכובד, אך לכולם יש משכנתא מכבידה"

   כמעט ופספס: תושב תל אביב בשנות ה-60 לחייו שמילא טופס לוטו שכח שיש ברשותו את הטופס. לדבריו, ב-12 בלילה לפני שנכנסתי למיטה הזזתי במקרה את היומן וגיליתי שיש למטה טופס לוטו". הגילוי המקרי היה אירוע משמח במיוחד כשהתברר לו כי זכה בפרס הראשון בסכום של 11 מיליון שקל. "כשהשוותי את המספרים לטופס שברשותי גיליתי לתדהמתי כי כל המספרים שעלו בגורל נמצאים אצלי בטופס. מיד הכנסתי את הטופס לארנק ואת הארנק הנחתי מתחת לכרית כדי שאם חלילה יפרצו לי הביתה לא ימצאו את הטופס", סיפר הזוכה המאושר.

   הזוכה הנרגש הגיע היום (שני) לבית מפעל הפיס. "אני אב לחמישה ילדים ושמונה נכדים. כל הילדים שלי מוצלחים, משכילים ובעלי מקצועות מכובדים, אך לכולם ללא יוצא מן הכלל יש משכנתא שמכבידה עליהם והם זקוקים לעזרה", סיפר. "עד היום לא יכולתי לעזור להם. עכשיו, כשזכיתי, כל ילד יקבל סכום של כסף שאני מקווה שיעזור להם עם המשכנתא ויהיה להם קל יותר".

   בהגרלה השקיע הזוכה סכום של 29 שקלים בלבד כאשר מילא טופס לוטומט רגיל. הזוכה אמר כי ימשיך למלא לוטו באופן קבוע. - "אי אפשר לדעת, יש אנשים שאצלם המזל דופק פעמיים", אמר.