צפו: אקרובט מועד על חבל, בין כדורים פורחים

אחרי שעשה זאת בגובה 30 מטר ושבר שיא, ניסה הפעלולן הסיני סיימייטי עיישאן ללכת על חבל בגובה 100 מטר - אך מעד, ונתלה בין שמים וארץ. היעד הבא: אותו הדבר, אך בגובה 200 מטר

07/08/2011
רויטרס

(צילום: רויטרס; עריכה: גדי וינסטוק; קריינות: אביב אברמוביץ')

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל

סיימייטי עיישאן, פעלולן תושב מחוז הונאן שבאזור האויגורי-מוסלמי במערב סין, ניסה אתמול (שבת) ללכת על חבל דק שנמתח בין שני כדורים פורחים בגובה של כ-100 מטרים, במסגרת מה שמכונה "דאווה-זי" - מופע אקרובטיקה מסורתי המתבצע בגובה רב. תחילה נראה היה שהוא מתקדם היטב, כשמתחתיו צופים אלפי בני אדם במתח במתרחש - אולם באמצע הדרך הוא מעד לפתע, לתדהמת הקהל.

הניסיון הראשון המוצלח, בגובה 30 מטרים(צילום: רויטרס)

עיישאן, דור שביעי לפעלולני דאווה-זי ששבר בעבר שלוש פעמים את שיא גינס בהליכה על חבל, נותר תלוי על החבל באמצעות ידיו בלבד, אך כעבור זמן קצר הצליח להתהפך ונתלה על החבל בעזרת גופו.

רגע המעידה. בין שמים וארץ(צילום: רויטרס)

מוקדם יותר הצליח עיישאן לצלוח את ההליכה בת 15 המטרים על החבל בגובה כ-30 מטר, ושבר שיא מקומי. למרות הכישלון ב-100 מטר, הוא מתכוון לדבריו לנסות ולבצע את הפעלול פעם נוספת, הפעם בגובה 200 מטר.

סאיימטי עיישאן, אקרובט אויגורי, מועד באמצע הליכה על חבל מתוח בין שני כדורים פורחים, בעיר לנגשאן, מחוז הונאן, סין, 6 באוגוסט 2011(צילום: רויטרס)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully