פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הצדעה לאגדה: צה"ל חגג 70 לרס"ר המיתולוגי טאיטו

   הרס"ר המיתולוגי של בית הספר לקצינים חגג יום הולדת 70 וציין 52 שנות שירות בטקס הרמת כוסית חגיגית בלשכת הרמטכ"ל בני גנץ. "משרת מתוך שליחות ואמונה"

   ותיק משרתי הקבע בצה"ל, הרס"ר המיתולוגי של בית הספר לקצינים (בה"ד 1) רב-נגד יצחק טאיטו, חגג היום (שני) יום הולדת 70 ובצה"ל ציינו את האירוע בהרמת כוסית חגיגית ומיוחדת לכבודו, ולציון 52 שנות שירות בצבא. הרמת הכוסית התקיימה בלשכת ראש המטה כללי, רב-אלוף בני גנץ, ובהשתתפות חברי פורום מטכ"ל, מפקד בית הספר לקצינים, אלוף משנה ערן ניב, ובני משפחתו של טאיטו.

   הרמת כוסית לכבוד יום הולדת 70 ולבוד 52 שנות שירות בצה"ל של רב נגד יצחק טאיטו, הרס"ר המיתולוגי של בית הספר לקצינים, בה"ד 1, יוני 2011 (יח"צ)
   טאיטו התגייס בשנת 1959 ומשמש כרס"ר של בה"ד 1 מאז יוני 1964(צילום: דו"צ)

   טאיטו, שהתגייס בשנת 1959 ומשמש כרס"ר של בה"ד 1 מאז יוני 1964, הודה לרמטכ"ל על ההפתעה המרגשת ואמר: "בכל שנות שרותי בחרתי לשרת מתוך שליחות ואמונה". הרמטכ"ל אמר כי "מעבר למשמעת והטקסים, אתה מהווה מרכיב ידע משמעותי בהכשרת דור המפקדים של צה"ל. אני שמח ונרגש להעניק לך תעודת הוקרה מיוחדת המגיעה לך כל כך".

   הרמת כוסית לכבוד יום הולדת 70 ולבוד 52 שנות שירות בצה"ל של רב נגד יצחק טאיטו, הרס"ר המיתולוגי של בית הספר לקצינים, בה"ד 1, יוני 2011 (יח"צ)
   הרמטכ"ל איחל לרנ"ג טאיטו בריאות, המשך עשייה ואריכות ימים (צילום: דו"צ)

   בתעודת ההוקרה שהעניק הרמטכ"ל לטאיטו נכתב: "בזכות מפעל חייך להטמעת המשמעת בקרב קציני צה"ל לדורותיהם, בזכות נחישותך, מסירותך, ומקצועיותך, ובזכות היותך מופת לחיקוי ולהערצה למפקדי צה"ל לדורותיו". הרמטכ"ל איחל לרנ"ג טאיטו בריאות, המשך עשייה ואריכות ימים.