פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ארגנטינה: מונית הצילה חיי אשה שקפצה מקומה 23

   ניסיון ההתאבדות בקפיצה ממסעדה של מלון בבואנוס איירס הסתיים רק בפציעה קשה, הודות למונית שריככה את הנפילה. נהג המונית יצא ממנה רגע קודם: "אם הייתי נשאר, היא הייתה הורגת אותי"

   לפעמים ניסיון התאבדות מעיד על רצון אמיתי למות, ולפעמים זו רק קריאה נואשת לעזרה ולתשומת לב. כשאדם קופץ מהקומה ה-23, מדובר כנראה בניסיון התאבדות מהסוג הראשון. אך באופן מדהים, הסתיים אתמול (שני) ניסיון כזה בבואנוס איירס בירת ארגנטינה בפציעה בלבד, והכל תודות למונית.

   אשה שקפצה מהקומה ה-23 במלון בבואנוס איירס, ארגנטינה, נחתה על מונית ונשארה בחיים (AP , Infobae.com,@Denisitabaires)
   רגע אחרי הנפילה. האשה פונתה במצב קשה (צילומים: AP)

   בתצלומים מזירת האירוע נראית אשה בת 30, שקפצה ממסעדה בקומה ה-23 של מלון "פאנאמריקנו" בעיר, רגע אחרי שנחתה על גג המונית. היא פונתה במצב קשה לבית חולים, שם נאלצו הרופאים להוציא מגופה ריאה, כליה וטחול - אך היא שרדה.

   אשה שקפצה מהקומה ה-23 במלון בבואנוס איירס, ארגנטינה, נחתה על מונית ונשארה בחיים (AP , Natacha Pisarenko)
   כך נראתה המונית לאחר מכן. "היא שקעה לגמרי בתוך הגג"

   עדי ראייה שנכחו במסעדה סיפרו כי האשה הזמינה בנחת כוס קפה, השאירה את תיקה על הכסא, חלצה את נעליה, טיפסה על אדן החלון - וכעבור כמה שניות קפצה.

   אשה שקפצה מהקומה ה-23 במלון בבואנוס איירס, ארגנטינה, נחתה על מונית ונשארה בחיים (AP , Natacha Pisarenko)
   "ממש קשה לראות דבר כזה"

   מזל גדול היה גם מנת חלקו של נהג המונית מיגל קחאל, שיצא מרכבו רגע לפני כן, משום שראה שוטר שעוצר את התנועה ומביט למעלה. "אם לא הייתי יוצא החוצה, היא הייתה הורגת אותי", סיפר קחאל ההמום לתקשורת המקומית. "הגוף שלה שקע לגמרי בתוך הגג. הדבר הראשון שעשיתי היה להתקשר למשפחתי. אחר כך התחלתי לבכות. זה ממש קשה לראות דבר כזה".