אולמרט על דוכן הנאשמים

מי תלה מודעות "מבוקש" לאולמרט בי-ם ות"א?

מודעות ועליהן תמונתו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט תחת הכיתוב "WANTED" נתלו בתל אביב ובירושלים. עד כה לא ידוע מי אחראי לפרסום

13/04/2010

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט אולי מבלה בימים אלה באירופה, אבל יש בארץ כאלו שמבקשים להזכיר את ההאשמות התלויות נגדו. באזור תל אביב סמוך לאוניברסיטה תלו אלמונים על לוחות המודעות שלטים ועליהם תמונתו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. בתחתית התמונה כתוב "מבוקש" בשפה האנגלית. כרזות דומות נתלו גם בשדרות הרצל ובגבעת שאול בבירה ירושלים. עד כה לא ידוע מי אחראי לפרסום הכרזות.

אולמרט שוהה בימים אלה בחו"ל, אך שמו שורבב לפרשת "הולילנד" בה נעצרו מספר מקורביו בחשד לעבירות שוחד. בעקבות פרסומים על כוונת המשטרה לעצרו או לעכבו לחקירה מיד עם הגעתו לישראל, הודיע פרקליטו עו"ד אלי זהר, לפרקליט מחוז ירושלים, אלי אברבנאל, כי אולמרט יגיע לכל חקירה אם יתבקש.

במהלך שהותו במדריד התייחס אולמרט לראשונה לפרשת הולילנד ובראיון ממדריד לערוץ 2 אמר כי הוא "די מופתע", והכחיש כל קשר לפרשה. אולמרט, שבזמן הפרשה כיהן כראש עיריית ירושלים, ציין בנוסף כי הוא מתכנן לשוב לישראל לקראת סוף השבוע, ויתייצב לחקירת המשטרה אם יתבקש לעשות כן.

  • אהוד אולמרט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully