פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ארה"ב: 6 גופות נמצאו בדירה של אנס סדרתי

   אנתוני סוול הורשע באונס בשנות השמונים וריצה 15 שנות מאסר. השוטרים הגיעו לביתו בקליבלנד לאחר שאישה התלוננה נגדו ולתדהמתם מצאו שש גופות במצב ריקבון

   משטרת קליבלנד עצרה הלילה (ראשון) את אנתוני סוול, בן 50, בחשד לרציחתם של שישה אנשים שגופותיהם נמצאו השבוע בבית בקליבלנד שבאוהיו. סוול, אנס מורשע, נעצר בשעה שהלך ברחוב.

   החקירה החלה להתפתח לפני כחודש כאשר אישה הגישה תלונה נגד סוול על תקיפה ואונס. "ברגע שהיינו מסוגלים לקבל את שיתוף הפעולה של הקורבן, השגנו צו מעצר וצו חיפוש עבור סוול ודירתו", אמר דובר משטרת קליבלנד תומס סטאצ'ו.

   ביום חמישי האחרון הגיעו בלשים מהמחלקה לפשעי מין וכן יחידות ימ"מ לביתו של סוול על מנת לעצור אותו ולבצע חיפוש בביתו. עם זאת, סוול לא היה בבית באותה שעה. החוקרים מצאו בקומה השלישית של הבית שתי גופות במצב של ריקבון. הבית נמצא בבעלותו של קרוב משפחה מבוגר של סוול שלא גר שם יותר.

   החוקרים שבו לבית ביום למחרת שם מצאו קבר טרי במרתף שמתחת למדרגות בבית. בשישי חזרו החוקרים שוב, חפרו את הקבר, ומצאו גופה נוספת, שלישית במספר.

   בחיפוש נרחב יותר של הבית והסובב לו נמצאו שתי גופות נוספות בחלל קטן בתוך הבית וגופה שישית נמצאה בקבר מחוץ לבית. עד כה לא זוהתה אף אחת מהגופות, אך המשטרה הצליחה לזהות את מינן של שתיים מהגופות, שתיהן היו נשים. "נראה שהוא אנס סדרתי" אמר סטאצ'ו והוסיף כי סוול מרוויח את כספו באיסוף מתכות.

   אנתוני סוול הורשע באונס בשנת 1989 וריצה 15 שנות מאסר, הוא שוחרר ב-2005.