וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שתהיה אחלה שנה רעה - העם אמר את דברו

וואלה! נתנה לכם את הבמה להסיר את המסכות ולהצהיר למי לא הייתם מאחלים שנה טובה. אלפי טוקבקיסטים ויתרו על הצביעות ו"פירגנו" מכל הלב לשנואים עליהם יותר מכל

יותר מ-2,000 טוקבקיסטים נענו לקריאה והחליטו לוותר על כבוד החג, כדי לזכור באמת מאיפה הם באו ולאן הם הולכים. רבים וטובים מבני ישראל הוציאו מפיהם בימים האחרונים את הברכה המקובלת לראש השנה: "שנה טובה ומתוקה!", אולם לא ברור כמה מהם באמת התכוונו לדברי האהבה, החום והרוך. אנחנו, לעומת זאת, איפשרנו לגולשינו להתעמק ביתר שאת בתחום הברכות הספונטניות ויצרנו אלטרנטיבה מעמיקה, מרתקת ומפרגנת...

אז למי אתם מאחלים שנה רעה? כמובן, לחתומים מטה ומעלה על האייטם "הזדוני" הזה, לכל שונאי ישראל בתפוצות הקרובות והרחוקות, לאנשים שקובעים את מצב חשבון הבנק שלכם, לשכנים הרועשים שלכם, למשפחות הפשע שמוציאות לכם את הנשמה, לאלה שמחזיקים בגלעד שליט, לבלונדיניות, לשחרחרות, לאדמוניות, לבלונדיניות שצבעו לשחור ואחר כך לג'ינג'י, למי שהמציא את הישרדות ואת האח הגדול, למי שרצח את מייקל ג'קסון, לבעלי כלבים שמאפשרים לכלביהם לחגוג עם יציאותיהם על מדרכות תל אביב ובקיצור: רע לכל דורש.

הגולשת "אשה" מביעה את זעמה על מוסיקת הטראנס: "דפקתם לי את המוח עם המוסיקה הזו. מאחלת שתכחד ותעבור מהעולם אמן". הגולש שחתום על השם "נמאס מאנשים חארות" איחל רוע ל"נשיא אירן, שיחלה בשפעת החזירים וימות אמן, למזכ"ל חיזבאללה, לראש ממשלת חמאס ולכל אנשיה, לכל האנשים שרוצחים, שורפים, ששופכים מים חמים, לאלה שאונסים, שמרמים אנשים - לכל אלה שתהיה שנה רעה". "המאהבת" ציינה בתגובה חריפה ל"אישה שאיתו" כי "אני מאחלת לך שנה מגעילה כמוך. שתפסיקי לעשות מהבעל שלך פרייאר, לתזז ולסנג'ר אותו לכל דבר ולהמשיך להתנהג כמו פרימדונה. הגיע הזמן שתסתכלי במראה ושתראי כמה שאת מכוערת ושבעלך לא נמשך אליך כבר מזמן. אני לא סובלת אותך!!!".

הגולש "אלמוני" איחל צרור ברכות לאישה ולגיסה: "אני לא מאחל שנה רעה.... אלא שנה שיעשו חשבון נפש אמיתי עם עצמם ויחזרו בתשובה שלימה למרות הכותרות בעיתונים על הכדורגלן הנודע שחזר בתשובה...לא הכובע קובע ולא המעיל מועיל....ולאישתי (היום גרושתי לאחר המקרה) תפסיקי להרעיל את הבת שלנו..יבוא יום והיא לא תסתכל לכוון שלך...ו..אני לא מוחל לא לך ולא לגיסך ולא לאף אחד מהשותפים הפעילים בתפירת התיק המזעזע שתפרתם לי". הגולשת "הולכת רגל" כותבת בעצבנות: "אני מאחלת שנה רעה לכל אלה שלוחצים על דוושת הגז כשאני חוצה מעבר חציה".

פתחון פה רציני לקח על עצמו הגולש "משכיר דירה בתל אביב". לדבריו, "לכל מי שניתן לו מסבתא-רבה שלו רחוב בת"א ומאז הוא משכיר אותו לכל עם ישראל בשכר דירה בלתי אנושי בעליל על מטראז' של אגף ג' בבית הכלא - אני מאחל לכם גירודים בלתי פוסקים בלילות במיטה המפוארת שלכם, ושמול הנוף הפתוח שלכם יקום עוד גורד שחקים מוקף זכוכית שהשמש עליה תסנוור לכם את מסך הפלזמה 100 אינטש בתוך הבית, ושהמרחבים העצומים שלכם בבית רק ימחישו לכם כמה רע לאנשים המסכנים שמשכנו את משמרות הלילה שלהם בשכר מיני-מינימום כדי רק להגיד "אני גר בת"א ואיזו אחלה עיר זו!". מגיע לנו לחיות בכבוד ובאושר אמיתי ולא רק תדמיתי".

גם לוואלה! אתם אוהבים לפרגן ועוד איך...

הגולש "מכוער" שכבודו נרמס מציין בעצב כי הוא "מאחל רע לבר רפאלי שאפילו בחלומות לא זורמת איתי". הגולש "הראל" פיתח סלידה מבלונדיניות ומאחל "שנה רעה לכל הבלונדיניות עם הפוזה במועדונים של תל אביב. הן רק מחפשות מיליונרים שלא ישימו עליהן פס. העיקר הכסף. הן ישנות כבר חמש שנים באלכסון במיטה כי אין להן חבר". הגולשת "השכנה שמתחת" אוהבת מאוד את החגים ושולחת דרישת שלום חמה ל"שכנה שמתחת, שמרעישה וממררת לנו את החיים. הלוואי שיתווספו בלוח השנה עוד חגים, כך בלי סיבה נעשה מכל יום חג כי רק בחגים אינך בבית".

הגולשת "מירבי" זועמת על רשות השידור ומשתלחת באגרת הטלוויזיה. "לאגרה, הרמאים שלוקחים כסף סתם מאנשים על ערוץ מעאפן שאף אחד לא רואה!!! ולכן אתם גנבים, אז שיישרף לכם המשרד בו אתם עובדים יחד איתכם ועם העורך דין המניאק שמייצג אתכם". ואם בענייני בירוקרטיה עסקינן, אי אפשר שלא לציין את התגובה של הגולשת "נינה" שמאחלת שנה רעה "לפקידים במשרדי הממשלה שכל הזמן בהפסקה ולא במשרדים". הגולש "0212", טיפוס שליו משהו מציין כי הוא מאחל "שנה חרא לאלו שעושים לי סימן בפלאפון להתקשר אליהם".

העם לא חסך שבטו גם מפקחי החניה. הגולש "אלון" כותב: "לפקחי החניה שלא מסתכלים ימינה או שמאלה לבדוק אם בעל הרכב בסביבה ורושמים את הדו"ח גם אם צועקים להם ורואים את בעל הרכב מגיע. נכון שזאת העבודה שלהם, אבל במקרים מסוימים (כמו שציינתי), אפשר להפעיל שיקול דעת. מספיק שיש להם עבודה של מאנייאקים, לא צריך לצאת יותר זבל". הגולש "אחד שרע לו" מתוסכל מאוד ומאחל "שנה רעה וארורה לכל מי שהיה לו טוב מדי השנה! שיהיה קצת איזון, למה שרק אנחנו הטובים נסבול כל הזמן?"

גם כבוד המשפחה נרמס כאן חופשי חופשי. הגולש "דוד" שולח צרור לגרושתו: "לגרושתי שונאת האנושות, שלא תדע יום שמחה בחייה, תמשיך להיות מרירה ובודדה עד יומה האחרון. בעזרת השם במהרה בימינו. "גלי" מקשקשת טוקבק על אחותה "המקסימה, שמחממת ומסכסכסת בין המשפחה. שתדעי בשנה זאת רק סכסוכים עם הסובבים אותך בכל מקום ותסבלי בגדול! כמו שאת יודעת לסכסך בין כולם. הגיע הזמן לצדק". רודף צדק אמיתי הוא הגולש "עובד כמו חמור" שזוכר לאחל למנהל העבודה שלו: "שתהיה לך שנה רעה ומלאה באכזבות והלוואי שתודח מתפקידך. על מה שעשית לי אין מחילה חתיכת שמוק".

ואחרונים אחרונים חביבים (טוב, לא ממש): האחראים ליצירה המשובחת, אנחנו, וואלה! גם כאן, הרבתם לטקבק ולהצית תגובות זעם על במת הקסמים שהושטנו עבורכם. כך למשל, גולש שכינה את עצמו "אדם נורמלי", זעק: "התחרפנתם לגמרי. איזו מסגרת נוראית לרעיון נוראי, חשבתי שמאחורי האתר הזה יש אנשים נורמלים, מבוגרים ובוגרים". "נירית" כתבה: "מאחלת שכל למי שחשב על הרעיון הדבילי". גם הגולשת "צהובה" קצפה: "וואלה! אתם לא מפסיקים ברדידות ובשליליות שאתם מפיצים, זה פשוט נורא. שתהיה שנה טובה לכולנו, אפילו לכם עורכי וואלה! והכתבים שכל השנה משפריצים שטויות". "סיגל" סיכמה: "אין לכם טיפת בושה, הא? אפילו יום קדוש כמו ראש השנה אתם מבזים, תתביישו. במקום לפתוח פה לדברים טובים, אתם מחללים את קדושת החג". אנחנו? טוב, אולי, שתהיה לכולם שנה טובה!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully