פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   היום בוואלה! LIVE: משה פייגלין

   מהן התכניות של יו"ר מנהיגות יהודית, והאם יאפשר לנתניהו להקים ממשלת אחדות? פייגלין מגיע היום ב-16:00 להשיב לשאלותיכם

   למרות מאמצי יו"ר הליכוד בנימין נתניהו לדחוק את משה פייגלין למקום לא ריאלי ברשימת המפלגה לכנסת הבאה, הצליח יו"ר חטיבת "מנהיגות יהודית" להתברג במקום ה-20 וככל הנראה יישב בבית המחוקקים. בנוסף, הצליח איש הימין להכניס לרשימה אחדים מנאמניו ובכך צבע אותה בגוון ניצי במיוחד.

   בקדימה חוגגים את הישגו של פייגלין ואת שובם של "המורדים" ומקווים שבזכותם ייחלש כוחו של הליכוד. בסביבתו של נתניהו, לעומת זאת, מודאגים מפגיעה בתדמית המפלגה וחוששים שגם אם ירכיב הליכוד את הממשלה הבאה, היא תחושק על ידי הפייגלינים ולא ניתן יהיה להניע מהלכים מדיניים.

   פייגלין לא הסתיר במהלך פעילותו הציבורית את דעותיו השנויות במחלוקת. באג'נדה: התנגדות לכל פשרה טריטוריאלית, מלחמה עם הוואקף בהר הבית, קביעה כי ערכי האיסלם הפטריארכאלי הופכים את התרבות הערבית לנחותה, קריאה לסגור את שגרירות ישראל בגרמניה, תוכניות לסיפוח השטחים, עידוד הגירה של אוכלוסייה פלסטינית, תוכנית לשינוי בספרי הלימוד ורצון עז להתמנות לשר החינוך.

   האם פייגלין סבור שהצבתו במקום ה-20 עלולה לפגוע בסיכויי מפלגתו בבחירות הכלליות? איך הוא מתכוון לנהוג אם נתניהו ינסה להרכיב ממשלת אחדות לאומית? האם בנסיבות מסוימות הוא מוכן להסכים לפשרות טריטוריאליות? מה הממשלה בראשות הליכוד צריכה לדעתו לעשות כדי לשקם את מערכת החינוך? כיצד ישראל צריכה לטפל באיומי הטרור הסובבים אותה? האם פייגלין מוכן לשחרר אסירים בתמורה להחזרתו של החייל השבוי גלעד שליט?

   שאלות אלה ואחרות תוכלו להציג היום ב-16:00 למשה פייגלין שיתארח בוואלה! LIVE. אתם מוזמנים להשתתף בראיון בזמן אמת וגם להשאיר כבר עכשיו שאלות בטוקבקים.