גורמים בירושלים הודיעו אחר הצהרים (שבת) כי ישראל החליטה לאפשר לשתי הספינות ועליהן פעילי שלום לעגון ברצועת עזה, כך דווח בגלי צה"ל. עד כה סירבה ישראל לאפשר לספינות להגיע לחוף, מפאת המצור על הרצועה. מוקדם יותר הודיעו הפעילים כי חודש הקשר עם הספינות שאבד קודם לכן, וכי הן נמצאות כ-70 ק"מ מרצועת עזה. על פי ההערכה, הספינות צפויות לעגון בעזה סביב השעה 18:00 בערב.
בכירים בי-ם: "נאפשר לספינות מקפריסין לעגון לעזה"
23.8.2008 / 16:00