בר רפאלי מתגייסת למשרד התיירות

תשתתף באירוע הפתיחה של ביתן ישראל ביריד התיירות בלונדון. רפאלי: "אין דבר שקשור למדינה שלא אהיה מוכנה להירתם"

זוהר בלומנקרנץ

ישראל מנסה להתמודד עם המשבר בתנועת התיירים ארצה בעקבות המלחמה בלבנון: השחקנית והדוגמנית הבינלאומית, בר רפאלי, נענתה לפניית שר התיירות, יצחק הרצוג, להירתם בלא תמורה למאמץ לעודד את התיירות לישראל. רפאלי תשתתף לצד הרצוג באירוע הפתיחה הרשמי של ביתן ישראל, ביריד התיירות הבינלאומי WTM, הנחשב לשני בחשיבותו בעולם, ושיושק ב-6 לנובמבר בלונדון. כך נמסר היום ממשרד התיירות.

רפאלי, בת זוגו של השחקן האמריקאי ליאונרדו דה קפריו, הספיקה לככב השנה על שערי המגזינים המובילים בעולם. אמה והסוכנת שלה, ציפי רפאלי, מסרה כי בר תגיע לאירוע במיוחד מפלמה דה מיורקה, שם היא שוהה בימים אלה לצורך צילומי קמפיין אופנה בינלאומי לרשת מארקס אנד ספנסר.

רפאלי: "אני גאה בזכות שניתנה לי לייצג את ישראל בעולם. עבורי זה כבוד גדול להירתם למאמץ לחיזוק התיירות לישראל. אין דבר שקשור למדינה שלא אהיה מוכנה להירתם עבורו". השר יצחק הרצוג: "אני שמח שבר הסכימה להתגייס לשירות משרד התיירות ולעזור לשווק את ישראל כיעד תיירות מוביל. בר היא מותג 'כחול לבן' והחלטנו לבחור בה במקום בדוגמנית זרה, כדי לקדם את התיירות לישראל".

המבקרים בביתן ישראל יוכלו לצפות בתצוגת אופנה בחסות חברת גוטקס ומיכל נגרין, שתתקיים פעמיים ביום במקום. ב-2005 ביקרו ביריד יותר מ-24 אלף מבקרים והשתתפו בו 5,100 מציגים מ-193 מדינות. בנוסף למשרד התיירות, ישתתפו בו עוד השנה 31 גורמים מסחריים מישראל, כמו רשתות בתי מלון, חברות תעופה, סיטונאים וחברות השכרת רכב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully