וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הגמל מכה בשלישית !

14.10.2006 / 18:13

גולש הרוח מספר 1 של ישראל סיים שנה נהדרת במקום ה-11 בעולם. העונה התחילה בצורה קצת מסובכת כאשר דגן בוחן את דרכו גם בקטגוריית ה RSX האולימפית.

בתחרות האחרונה של סבב הסלאלום 42 שנסתיימה היום (1/10) בסילט, זכה ארנון דגן במקום השלישי המכובד, לפני מתחרים מכובדים כגון קווין פריצ'ארד וביורן דרנקרבק.
התחרות שנמשכה שמונה ימים והייתה אמורה להיות הספקטקל של השנה, סבלה מתנאים ירודים שלא אפשרו לגולשי ה-Wave והפריסטייל להראות מה הם יודעים. גולשי הסלאלום נהנו מ-4 סיבובים שלמים של תחרות ( כל סיבוב מורכב מארבע מקצי רבע גמר,שני מקצי חצי גמר, גמר מפסידים וגמר). את הסיבוב הראשון סיים ארנון שני, כשהוא מנצח בפוטו פיניש את רוס ויליאמס הבריטי. את הסיבוב השני הוא סיים במקום השלישי של גמר המפסידים (כלומר 15 סה"כ), א הסיבוב השלישי במקום ה-4, ואת הסיבוב הרביעי במקום ה-8. הסיבוב החמישי הופסק לאחר שבוצעו רק חלק מן המקצים והוא לא נחשב לדירוג הכללי.

בסיכום ארנון במקום השלישי המצוין, לפניו אנטואן אלבואו ובמקום הראשון מיקה בוזיאניס. התחרות הזו הציבה את ארנון במקום ה-11 הכללי בסבב, יחד עם שותפו לאימונים סיריל מוסילמאני.

תוצאות סופיות סבב סלאלום 42:
1. אנטואן אלבואו (צרפת).
2. קווין פריצ'רד (ארה"ב).
3. פיניאן מיינרד (איי הבתולה).

גולשי הפריסטייל המתוסכלים ישבו כל השבוע והביטו מן הצד כיצד חבריהם גולשי הסלאלום מקבלים הזדמנות נוספת לעקוף את המוביל אלבואו, אולם עקב חוסר בתנאים מתאימים הם לא זכו לאפשרות להדיח את חוזה אסטרדו שהוליך את הסבב עד לסילט. פרט לExpression Session (שגם בה זכה אסטרדו) לא נערכו כלל תחרויות פריסטייל ואסטרדו זוכה לראשונה בחייו בתואר העולמי בפריסטייל. זוהי נקודת מפנה בתולדות הפריסטייל העולמי כי לראשונה מזה שלוש שנים ריקרדו קמפלו לא זוכה בתואר ומסיים רק במקום השישי.

תוצאות סופיות סבב פריסטייל גברים:
1. חוזה אסטרדו (ונצואלה).
2. טאטי פרנס (בונייר).
3. אנקסטון אוטגי (ספרד).

אצל הנשים המצב היה דומה אם כי מעט טוב יותר, משום שהסבב לא הוכרע רק בזכות תחרות אחת כמו אצל הגברים. בסיום הייתה זו שוב דאידה מורנו שזוכה בתואר, אולם סגניתה תבטיח שבשנה הבאה זה לא יהיה פשוט עבורה לשחזר את ההישג.

תוצאות סופיות סבב פריסטייל נשים:
1. דאידה מורנו (ספרד).
2. שרה-קיטה אופרינגה (בונייר).
3. לאורה טרבו (שוויץ).

בסבב ה-Wave נשארה לגולשים תקווה לתחרות אחת נוספת, בנובמבר במאוי, שעלולה לטרוף את הקלפים של הדירוג, אותו מוליך כעת קווין פריצ'ארד, לפני קאולי סיידי וגו'ש אנגולו.
לסיכום וידאו של התחרות ראו:
http://www.pwaworldtour.com

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully