פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אקספון תספק שירותי אינטרנט

   החברה תספק את השירות בארץ בתוך כמה חודשים; מצהירה כי תוביל לירידה משמעותית במחירים

   חברת השיחות הבינלאומיות אקספון 018, קיבלה ממשרד התקשורת רישיון להקים רשת אינטרנט עצמאית (ISP) ולספק שירותי אינטרנט.

   אקספון מתכוונת להעלות את השירות החדש לאוויר כבר בחודשים הקרובים ומצהירה כי תוביל לירידה משמעותית במחירים. עוד מודיעה החברה כי לא תציע מבצעים זמניים, והמחירים שייקבעו על ידי החברה יהיו אחידים ולאורך זמן.

   במקביל, מתכוונת אקספון לספק שירותים נלווים, כמו סינון אתרים להגנה על ילדים, שירותי אנטי וירוס ושירותי אנטי ספאם.

   אקספון ישראל היא חלק מפעילות קבוצת אקספון, שנסחרת בבורסת AMEX וביצעה לפני יותר מחודש רישום כפול גם בתל אביב. הכנסות הקבוצה הסתכמו ברבעון השני של 2006 בכ-8.36 מיליון דולר. מתוך סך ההכנסות, היוותה הפעילות בארה"ב כ-42%; הפעילות באנגליה היוותה כ-43% והפעילות בישראל היוותה כ-15%.

   פעילות השיחות הבינלאומיות בישראל, אותה מנהל רפי דיק, תרמה לקבוצת אקספון כ-1.26 מיליון דולר לשורת ההכנסות - גידול של 105% בהשוואה להכנסות החברה ברבעון המקביל - אך רמה דומה להכנסות שנרשמו ברבעון הראשון של 2006. פעילות הקבוצה בישראל בתחום השיחות הבינלאומיות נמצאות על סף מעבר ל-EBIDTA (רווח לפני מימון, מסים, פחת והפחתות) חיובי.

   הפעילות בישראל החלה בדצמבר 2004, וכיום רושמת החברה יותר מ-25 מיליון דקות שיחה ברבעון. עם זאת, אקספון ישראל פועלת בשוק שצפוי לעבור בחודשים הקרובים שני מיזוגים גדולים - אינטרנט זהב-קווי זהב; וברק - נטוויז'ן - ועל כן מעמדה בשוק עשוי להיחלש.