וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עובדי חברת החשמל הגישו תביעה נגד מנהל רשות החש'

שרון קדמי

12.7.2006 / 11:54

התביעה, בסך מיליון שקל הוגשה בעקבות האשמותיו של דוד אסוס לפיהן עובדי חברת החשמל עומדים מאחורי הפסקות החשמל היזומות

תביעה על סך מיליון שקל הוגשה היום לבית המשפט השלום בירושלים, על ידי ועד עובדי חברת חשמל, כנגד יו"ר הרשות לשירותים ציבוריים - חשמל, דוד אסוס. התביעה האישית, שהוגשה באמצעות עורכות הדין אורנה לין ומיכל שטיין ממשרד עו"ד ארנה לין ושות', הוגשה בעקבות האשמותיו של אסוס בתחילת חודש יוני, לפיהן עובדי חברת החשמל עומדים מאחורי הפסקות החשמל היזומות.

בתביעתם טוענים עובדי חברת החשמל, כי אסוס התבטא בכלי התקשורת בעת הפסקות החשמל בתחילת חודש יוני, באומרו כי הפסקות החשמל הם חלק מעיצומים ומעשה מכוון של עובדי חברת החשמל והוועד. "דבריו אלה של אסוס", טוענים בוועד, "היו ועודם, חסרי יסוד, שקריים ומכפישים והם מהווים פרסום לשון הרע על עובדי חברת החשמל".

ועד עובדי החברה מאשים את אסוס כי דבריו "נועדו במכוון לפגוע במשרתם ובמשלח ידם של עובדי חברת החשמל. כל זאת בשעה שלנתבע ידוע היטב שמדובר בתקופה רגישה ביותר לחברת החשמל ולעובדיה, שמצויים מזה זמן רב במצב חמור של חוסר וודאות באשר לעתיד מפעלם ולביטחונם התעסוקתי, וזאת בשל הכוונה לבצע שינוי מבני בחברה".

עוד נכתב בכתב התביעה, כי "תושבי מדינת ישראל לא היו מודעים לכך שהנתבע בחר, מטעמים אישיים ולא ענייניים, להטעותם במכוון, במטרה ברורה להשפיע על דעת הקהל ולהסית את תושבי מדינת ישראל כנגד עובדי חברת החשמל, לרבות התובעים העומדים בראשם. הנתבע ידע היטב, שלעובדי חברת החשמל ולתובעים אין כל קשר להפסקות החשמל היזומות/מאולצות, ושבחברה בוצע גיוס שיא של עובדים לצורך המשך אספקת השירותים והחשמל לתושבי מדינת ישראל. למרות זאת, הנתבע בחר, במזיד ובחוסר תום לב מופגן, להתעלם מעובדות אלו. ככל הנראה, בשל רצונו שלא להכיר במחדליו שלו עצמו, תוך חריגה בוטה ממסגרת תפקידו השלטוני".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully