אקסל רוז נעצר

סולן להקת Guns N' Roses התקוטט עם מאבטחים בבר המלון שלו. הוא הואשם בפגיעה ברכוש, בתקיפה ובאיומים על שוטרים

27/06/2006

זמר הרוק [[אקסל רוז]] נעצר ב[[שבדיה]] אחרי שהסתבך בקטטה. דובר של המשטרה השבדית דיווח, כי רוז רב עם מאבטח של בית מלון במהלך אפטר פארטי, שהתקיימה אחרי הופעה של Guns N' Roses בעיר.

הקצין דיווח, בשעה 11 בבוקר רוז עדין היה שיכור בעת ששהה בתא המעצר . הוא הואשם בפגיעה ברכוש, בתקיפה ובאיומים על שוטרים. אחד מהשוטרים שעצרו את רוז אמר, כי הוא היה "אגרסיבי ומוחצן" אחרי המעצר, והם נאלצו לכפות אותו באזיקים בגלל התפרצויותיו.

התקשורת השבדית דיווחה כי רוז הצטרף בשעה 2 בלילה ללהקה, והוקף בקבוצה של נשים בלונדיניות במעילי עור, כפי שדרשו חברי הלהקה מוקדם יותר. כשהמסיבה עברה למלון ברנס, שם הלהקה משתכנת, המצב החל להתדרדר. ואז ארעה "התקרית" כפי שכינה אותה מנהל המלון, חואקין אולסון.

עדי ראייה אמרו לאתר רשת MTV, שרוז נקלע לוויכוח עם אחת מהאורחות בבר של המלון, כי מאבטחי המלון התערבו ואז שבר רוז ראי בלובי של המלון. אחד המאבטחים גם הוכה ברגלו ונלקח לבית החולים.

סלאש כבר לא שם

Guns N' Roses התפרסמה בתחילת שנות ה-90, והייתה אחת מלהקות הרוק הגדולות של העשור. רוז, שנודע לשמצה בהתפרצויות שלו, נחשב לאחד הסולנים הכריזמטיים של הרוק האמריקאי. אחרי התפרקות הלהקה הוא לא הצליח לשחזר את ההצלחה המונומנטלית. הוא עובד בשנים האחרונות על אלבומו "הדמוקרטיה הסינית", ומופיע עם הרכב תחת השם Guns N' Roses, אך פרט לו, אף אחד מחברי ההרכב לא היה חבר בלהקה המקורית.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully