בחירות בוואלה! zone

קיציס ופרידמן: דברו חזק ולכו להצביע

לאחר שהתברר שצעירים שואבים את הידע לגבי הבחירות מ"ארץ נהדרת", החליטו השניים לקרוא להם "לצאת מהסרט שהם חיים בו"

מערכת וואלה!

סקר מיוחד של תנועת קול אחד - OneVoice, בשיתוף מכון המחקר "מאגר מוחות", שנערך בקרב צעירים בני 18-32, גילה כי רק 44% מקרב הצעירים בישראל מתכוון להצביע בבחירות הקרובות. הסקר הצביע על השפעתה של התוכנית "ארץ נהדרת" על הדרך בה צעירים רואים את הפוליטיקה בישראל. בעקבות זאת נרתמו כוכבי התוכנית, אייל קיציס וטל פרידמן, לעידוד צעירים להצביע בבחירות, באמצעות קליפ מיוחד שהופק בחסות תנועת קול אחד – One Voice בקליפ קוראים השניים לצעירים לדבר חזק, להתעורר ולצאת להצביע.

קיציס אמר כי הוא נדהם לשמוע את תוצאות הסקר. "אין ספק שהצעירים מקבלים תמונה מעוותת של כל העניין. אני מציע שהם ייצאו לרגע מן הסרט שהם נכנסו אליו בעקבות התוכנית ושילכו להצביע. אחר-כך אני מרשה להם לחזור". פרידמן הוסיף כי "זה מדהים בכלל שאנחנו צריכים לדבר על זה. זה חשוב מאד שהצעירים ילכו להצביע".

מנכ"ל התנועה, גיל שמי, אמר כי "אנו שמחים שקיציס ופרידמן נענו לפנייתנו והוכיחו שהם אמנים גדולים וגם אנשים גדולים. אנחנו מאמינים שלפנייה שלהם תהיה השפעה עצומה על צעירים שלא התכוונו ללכת ולהצביע ביום הבחירות. אנחנו קוראים גם למובילי דעת קהל נוספים להצטרף לקמפיין שלנו,ולצעירים לקחת איתם עוד 5 חברים להצביע ביום הבחירות".

(צילום ועריכה: צמ-צמ צלמים)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully