וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

באי.די.בי יקבלו החלטות באשר לביצוע ארגון מחדש בחצי השני של חודש יולי

אלי דניאל

27.6.2001 / 12:50

דובר הקבוצה: "המלצות הוועדה הפנימית טרם גובשו; לכשתסיים הוועדה את עבודתה, יוגשו המלצותיה לדירקטוריון, שידון בהן לשם קבלת ההחלטות הרלוונטיות"


מרצון או שלא מרצון, במהלך החודשיים האחרונים, קבוצת אי.די.בי אינה יורדת מהכותרות. כל זאת בעקבות הדיווחים השונים, לעתים הסותרים, באשר לתוכנית הארגון מחדש אותה מתכוונת לבצע הנהלת הקבוצה בראשותו של ליאון רקנאטי, מנכ"ל ויו"ר דירקטוריון אי.די.בי אחזקות - תוכנית שמטרתה להביא להצפת ערך החברות הבנות כלפי מעלה, לכיוון החברה האם, אי.די.בי אחזקות.

היום, על רקע הפרסומים שהופיעו בעיתונות הכתובה, לפיהם סיימה הוועדה הפנימית את עבודתה והגישה אמש את המלצותיה לליאון רקנאטי, ובהן המלצה למזג, בשלב הראשון, את כלל תעשיות לתוך אי.די.בי פיתוח , מסר דובר הקבוצה ל- TheMarker.com כי "המלצות הוועדה הפנימית שהוקמה בקבוצת אי.די.בי טרם גובשו, ולא נתקבלה כל החלטה אופרטיווית. לכשתסיים הוועדה את עבודתה - מה שצפוי לקרות תוך מספר ימים - יוגשו המלצותיה לדירקטוריון, שידון בהן לשם קבלת ההחלטות הרלוונטיות".

ככל הידוע, ישיבת הדירקטוריון האמורה בה יתקבלו ההחלטות על המיזוגים הצפויים בחברה תכונס במחצית השנייה של חודש יולי.

כזכור, לשם בחינת דרכי הפעולה הרצויות הוקמה בקבוצת אי.די.בי ועדה פנימית ("ועדת החמישה") הכוללת שלושה בעלי תפקידים בקבוצה, ובהם רענן כהן, המכהן כעוזר לנשיא דסק"ש , לצד בעלי המקצוע המתמחים בסוגיות המשפטיות ובהיבטי המס הכרוכים בביצוע תוכנית ארגון מחדש - עו"ד דוד חודק ורו"ח גד סומך.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully